Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -9°-8°
10 listopada 2020

Demolka w Zdroju. Bił swoją dziewczynę

Demolka w Zdroju. Bił swoją dziewczynę
fot. pixabay

W piątek, przed godziną 23:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarło zgłoszenie od kobiety, która została pobita przez swojego partnera. Agresor trafił za kraty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjanci interweniowali w piątek, kiedy zostali wezwani do awantury domowej. Roztrzęsiona 18-latka powiadomiła mundurowych o tym, że jest systematycznie bita, wyzywana, poniżana przez swojego chłopaka.

- Kobieta poinformowała mundurowych, że 19-latek, od około roku poprzez wszczynanie awantur domowych, wyzywanie słowami wulgarnymi, poniżanie, grożenie pobiciem, niszczenie sprzętów gospodarstwa domowego, uderzanie w głowę, twarz, bicie po plecach, głowie i nogach, duszenie, szarpanie za włosy oraz kopanie po całym ciele, znęca się psychicznie i fizycznie nad nią - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jako że agresor był pobudzony i pozostawienie go w domu, zagrażało kobiecie, został zatrzymany na 48 godzin. Następnego dnia usłyszał zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką. Decyzją prokuratora, oprócz policyjnego dozoru, mężczyzna został objęty zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakazem zbliżania się do niej, oraz opuszczenie lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną. Grożą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów

Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Prawdomowny16.11.2020 20:56

Właśnie dlatego mamy tu ciemnote rodem ze średniowiecza bo sporo ludzi myśli podobnie do Ciebie.

To sem ja16.11.2020 12:55

Mały człowieczku... tak. Bóg tak chciał. Bo Bóg daje i Bóg zabiera. Jak tego nie ogarniasz, daremna dyskusja...

Prawdomowny16.11.2020 10:07

@To sem ja: masz klapy na oczach, powiedz tym wszystkim kalekim, ze Twój bożek tak chciał i niech się nie martwią.

To sem ja16.11.2020 0:55

Pomijam już komentowanie głupoty lewizny...
"Prawdomowny", tu nie ma szarości. Albo jesteś za życiem akbo za śmiercią (egoizmem). Nie ma tutaj możliwości na złoty środek. Problemem jest skuteczne odsuwanie ludzi od Boga i jego zasad (i nie mam tu na myśli księży). A to skończy się tragicznie dla wszystkich.

Prawdomowny15.11.2020 9:52

Zasadniczym błędem jest myślenie, ze nagle wszyscy zaczną robić skrobanki. To celowa polaryzacja, która trwa w Polsce od lat, w wyniku której nie ma odcieni szarości a wszystko może być tylko czarne lub białe. W taki sposób nie da się zrobić nic, jakakolwiek merytoryczna dyskusja tez nie ma prawa się udac bo swiat nie działa na zasadzie zero-jedynkowej.

Lewak15.11.2020 1:42

Naprawdę uważasz strony na FB za wiarygodne źródło? Tam każdy może napisać co chce, np. "Lewacki budynek zaatakował patriotów" i puścić nagranie z podpalenia kamienicy od tyłu.

poko14.11.2020 21:12

Serio To sem ja dzielisz chrześcijan na katolików i protestantów? Może jeszcze husytów dorzuć :D
Kolonializm to kolonializm, nieważny podgatunek chrześcijanina.

Do To sem ja14.11.2020 11:07

Na Twoje mądrości odpowiem cytatem z Marka Twain - "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". Dlatego kończę dyskusję.

To sem ja13.11.2020 20:55

Tak, neguję infopandemię. Wystarczy trochę dobrej woli aby znaleźć informacje to potwietdzające. Nie "wszędzie widzę spiski: - wspominam o tych, o których wiem, naiwniaku... Łukaszenka nie jest "tyranem", jak pokazują to "nasze" reżimowe media. Wyłamuje się z operacji covid10 to mu sorosy/gatesy finansują majdany... nie zrobił lockdawnu, a to jego nsjwiększy "grzech", bo banksterzy potrzebują kryzysu. "Tradycje panie kolego nie zawsze są dobre" - owszem. I nie odwołuję się do "złych", bardziej mi chodzi o konserwatyzm. Co do wartości chrześcijańskich np.: wg ciebie ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest złem? A zapewne nachalna promocja i narzucanie akceptacji sodomii jest "dobrem"? Tutaj po prostu non possumus. Co do hierarchów to zgoda. Te dziady (większość) dawno odeszły od Boga. A cywilizacja łacińska, z której wyrastamy, odpowiada za wiele dobrych rzeczy. Kolonializm np. nie zawsze był zły. Ale to osobny temat (w skrócie: katolicy kolonizowali Amerykę Pd., protestanci Północną - jak skończyła miejscowa ludność po "rządach" protstantów...?) Jak wspomniałem wcześniej, małe szanse aby wyznawcy lewizny to pojęli...

Do Lewak13.11.2020 17:10

A ta wasza śmieszna strona na FB anarchistyczne jastrzębie? Spoko robaki, powyłazicie kiedyś z ziemi.

Pokaż wszystkie opinie (28)