KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
10 listopada 2020

Demolka w Zdroju. Bił swoją dziewczynę

Demolka w Zdroju. Bił swoją dziewczynę
fot. pixabay

W piątek, przed godziną 23:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarło zgłoszenie od kobiety, która została pobita przez swojego partnera. Agresor trafił za kraty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjanci interweniowali w piątek, kiedy zostali wezwani do awantury domowej. Roztrzęsiona 18-latka powiadomiła mundurowych o tym, że jest systematycznie bita, wyzywana, poniżana przez swojego chłopaka.

- Kobieta poinformowała mundurowych, że 19-latek, od około roku poprzez wszczynanie awantur domowych, wyzywanie słowami wulgarnymi, poniżanie, grożenie pobiciem, niszczenie sprzętów gospodarstwa domowego, uderzanie w głowę, twarz, bicie po plecach, głowie i nogach, duszenie, szarpanie za włosy oraz kopanie po całym ciele, znęca się psychicznie i fizycznie nad nią - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jako że agresor był pobudzony i pozostawienie go w domu, zagrażało kobiecie, został zatrzymany na 48 godzin. Następnego dnia usłyszał zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką. Decyzją prokuratora, oprócz policyjnego dozoru, mężczyzna został objęty zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakazem zbliżania się do niej, oraz opuszczenie lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną. Grożą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

Kobieta 25 razy okradała sklepy Kobieta 25 razy okradała sklepy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Prawdomowny16.11.2020 20:56

Właśnie dlatego mamy tu ciemnote rodem ze średniowiecza bo sporo ludzi myśli podobnie do Ciebie.

To sem ja16.11.2020 12:55

Mały człowieczku... tak. Bóg tak chciał. Bo Bóg daje i Bóg zabiera. Jak tego nie ogarniasz, daremna dyskusja...

Prawdomowny16.11.2020 10:07

@To sem ja: masz klapy na oczach, powiedz tym wszystkim kalekim, ze Twój bożek tak chciał i niech się nie martwią.

To sem ja16.11.2020 0:55

Pomijam już komentowanie głupoty lewizny...
"Prawdomowny", tu nie ma szarości. Albo jesteś za życiem akbo za śmiercią (egoizmem). Nie ma tutaj możliwości na złoty środek. Problemem jest skuteczne odsuwanie ludzi od Boga i jego zasad (i nie mam tu na myśli księży). A to skończy się tragicznie dla wszystkich.

Prawdomowny15.11.2020 9:52

Zasadniczym błędem jest myślenie, ze nagle wszyscy zaczną robić skrobanki. To celowa polaryzacja, która trwa w Polsce od lat, w wyniku której nie ma odcieni szarości a wszystko może być tylko czarne lub białe. W taki sposób nie da się zrobić nic, jakakolwiek merytoryczna dyskusja tez nie ma prawa się udac bo swiat nie działa na zasadzie zero-jedynkowej.

Lewak15.11.2020 1:42

Naprawdę uważasz strony na FB za wiarygodne źródło? Tam każdy może napisać co chce, np. "Lewacki budynek zaatakował patriotów" i puścić nagranie z podpalenia kamienicy od tyłu.

poko14.11.2020 21:12

Serio To sem ja dzielisz chrześcijan na katolików i protestantów? Może jeszcze husytów dorzuć :D
Kolonializm to kolonializm, nieważny podgatunek chrześcijanina.

Do To sem ja14.11.2020 11:07

Na Twoje mądrości odpowiem cytatem z Marka Twain - "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". Dlatego kończę dyskusję.

To sem ja13.11.2020 20:55

Tak, neguję infopandemię. Wystarczy trochę dobrej woli aby znaleźć informacje to potwietdzające. Nie "wszędzie widzę spiski: - wspominam o tych, o których wiem, naiwniaku... Łukaszenka nie jest "tyranem", jak pokazują to "nasze" reżimowe media. Wyłamuje się z operacji covid10 to mu sorosy/gatesy finansują majdany... nie zrobił lockdawnu, a to jego nsjwiększy "grzech", bo banksterzy potrzebują kryzysu. "Tradycje panie kolego nie zawsze są dobre" - owszem. I nie odwołuję się do "złych", bardziej mi chodzi o konserwatyzm. Co do wartości chrześcijańskich np.: wg ciebie ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest złem? A zapewne nachalna promocja i narzucanie akceptacji sodomii jest "dobrem"? Tutaj po prostu non possumus. Co do hierarchów to zgoda. Te dziady (większość) dawno odeszły od Boga. A cywilizacja łacińska, z której wyrastamy, odpowiada za wiele dobrych rzeczy. Kolonializm np. nie zawsze był zły. Ale to osobny temat (w skrócie: katolicy kolonizowali Amerykę Pd., protestanci Północną - jak skończyła miejscowa ludność po "rządach" protstantów...?) Jak wspomniałem wcześniej, małe szanse aby wyznawcy lewizny to pojęli...

Do Lewak13.11.2020 17:10

A ta wasza śmieszna strona na FB anarchistyczne jastrzębie? Spoko robaki, powyłazicie kiedyś z ziemi.

Raper klasztorny13.11.2020 7:41

prawy honorowy człowiek neguje koronawirusa, wszędzie widzi spiski i chwali Łukaszenke, który napuszcza milicje na własnych obywateli xD
Tradycje panie kolego nie zawsze są dobre, z wielu można bez żalu zrezygnować, a wartości chrześcijańskie są ok, pod warunkiem, że nikt ich nikomu nie narzuca i nie próbuje od kościelnych hierarchów (z chrześcijaństwem mających tyle wspólnego co ISIS) uzależniać politycznych decyzji.
Cywilizacja łacińska odpowiada za kolonializm i inne zbrodnie, więc z jej obroną trochę sobie strzelasz w oko :)

To sem ja13.11.2020 0:05

Widzisz gościu z 18.40, tłumaczę od lat wiele rzeczy. Ale jak kulą w płot... Marksizm ma wiele twarzy. Komuniści wszystkich, którzy byli im przeciwni, nazywali faszystami. Podczas gdy ojciec faszyzmu, Mussolini, mawiał: w moich żyłach płynie socjalistyczna krew. A czym jest nazizm? To skrót od narodowy SOCJALIZM. Ta wyjątkowo faszystowska bojówka lewacka nazywa się przewrotnie anti-fa. Coś w stylu ciągłej wojny o pokój kombo usraela... A z wyszukiwarki trzeba umieć korzystać, bo wyniki tam wyskakujące są od lat kontrolowane przez właścicieli, którzy bynajmniej nie prezentują wartości cywilizacji łacińskiej (dociekanie prawdy). Czy jestem hejterem? Mogę być tak określony, bo "kto trzęsie drzewem prawdy na tego spadają obelgi i nienawiść". I tak: jestem prawym, honorowym człowiekiem. Nie lewusem.
A lewactwem jest dla mnie cała ta antypolska, antychrześcijańska i antytradycyjna... dzicz (bardzo często z tytułami naukowymi - bo uczelnie są przez nich opanowane).
Mało miejsca, a podejrzewam, że zaczadzony lewizną mózg tego nie ogarnie...

Czas nadszedł12.11.2020 19:57

Czas na zmianę władzy.

Do To sem ja12.11.2020 18:40

Gościu, Ty masz jakąś obsesję na punkcie "lewakowania". Z tym "A zachowanie tego gnojka pasuje na bojownika marksistowskiej (faszystowskiej) antify" poszedłeś po bandzie. Zdecyduj się-marksistowskiej, czy faszystowskiej. Podpowiem: w dowolnej wyszukiwarce wpisz te hasła i porównaj, a jeżeli ciebie boli czytanie książek to podpowiem. Faszyzm i marksizm to z gruntu przeciwstawne określenia. Tak to jest jak ktoś się posługuje słowami nie znając ich znaczenia. A inny geniusz intelektu nawet nie potrafi prawidłowo napisać słowa "lewak". To sem ja, z jednym się tylko zgadzam-nie znamy szczegółów. W sumie od Ciebie dowiedziałem się, że hejterzy to lewacy. Poczytaj też kto to jest lewak. A hejterem to jesteś Ty, tylko zwichrowanym w prawo(a nawet dalej).

Gość12.11.2020 12:25

Leżak, ty to jednak masz lewoskręt mózgu w zaawansowanym stadium...
To sem ja, nic dodać, nic ująć.

Lewak10.11.2020 23:24

Antifa w Jastrzębiu, dobre. Dla was antifa, to każdy kto się nie zgadza z jedyną słuszną linia partii, Każdy kto śmie się upominać o prawa obywatelskie i prawa kobiet to też antifa. Jak i każdy kto nie jest katolikiem, jak ludzie którzy protestowali gdy PiS niszczył Trybunał Konstytucyjny dla was to wszystko antifa. Po za tym jakoś nie widzę, żeby narodowcy potępiali damskich bokserów.

To sem ja10.11.2020 19:05

Jak zwykle nie znamy szczegółów. Ale zawodowi lewaccy hejterzy wiedzą lepiej...
Tacy młodzi ludzie "od roku" mieszkają razem? Toż to typowe lewicowe "wyzwolone" pokolenie. A zachowanie tego gnojka pasuje na bojownika marksistowskiej (faszystowskiej) antify. Bo zapewniam, że kościół to on widział na obrazku, lewaku antynarodowy...
Taka ojro-nowoczesna przyszłość narodu...

j10410.11.2020 16:25

roztrzesiona 18laka,ktora od roku mieszka z chlopakiem pod jednym dachem???nakaz opuszczenia lokalu ktory wspolnie zajmowali???JA sie pytam gdzie sa RODZICE???

Smutna10.11.2020 14:05

Teraz nagle wszystko jest nagłaśniane i prawie każdy zatrzymywany ale jak ja zgłaszałam pobicie, podduszanie, gwałt i strach o własne życie przez chłopaka który był pod wpływem alkoholu a raczej jego upojeniu to tylko go spisali i nara... Pół roku chodziłam z gazem pieprzowym w kieszeni. Taka policja

Janusz Tracz 10.11.2020 12:37

moze chciala isc na protest kobiet a chlopak narodowiec

Kamil10.11.2020 11:43

Zakompleksiony, słaby człowiek. Przemoc wobec kobiet wynika z tchórzostwa.

Lewak10.11.2020 10:53

Obiecujący narodowiec.

many10.11.2020 10:31

Pewnie zamiast z nim w domu to wolała łazić z macicami po ulicach...no i się doigrała!!!

Strasz Narodowa10.11.2020 10:18

Pewnie kibic GKS wziął sobie słowa Jarka do serca.

Buła 10.11.2020 10:13

Pamiętajcie! Łobuz kocha, to znaczy bije - najmocniej

Prawdomowny10.11.2020 9:31

Przez rok nikt z sasiadow nie reagował, nikt nie ustawił szczyla do pionu. Niebywałe do jakiego stopnia doszła atomizacja i znieczulica społeczeństwa na to co się dzieje za ściana. Pokolenie dzieciaków z takich związków będzie jeszcze gorsze, patologiczne ameby.

Generał Ogórcow10.11.2020 8:11

Nowe Jastrzebie

Capote10.11.2020 7:32

19 latek i jego 18 letnia partnerka ....dokąd ten świat zmierza .... ja jak miałem 18 lat do jeszcze chodziłem do technikum , a te dzieci już są partnerami .Efekty widać i słychać .