Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
17 listopada 2020

Koronawirus nie odpuszcza w JSW

Koronawirus nie odpuszcza w JSW
fot. pixabay

Wciąż odnotowane są nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Mimo że nie są to duże liczby, spółka podchodzi do nich z należytą uwagą.

W poniedziałek Jastrzębska Spółka Węglowa poinformowała o 5 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Są to pracownicy zatrudnieni w kopalni Budryk i 2 w Ruchu Szczygłowice.

- Od początku wystąpienia epidemii łącznie zainfekowanych zostało 4393 pracowników, do dziś wyzdrowiało 4279 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 316 osób - poinformowano w komunikacie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ceny węgla spadły o około 33 procent Ceny węgla spadły o około 33 procent

Będą masowe badania w kierunku COVID-19 Będą masowe badania w kierunku COVID-19

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gierek19.11.2020 11:52

A co mnie obchodzi jsw . i tak nic nie robią a dostają mase kasy

Mr18.11.2020 20:24

Jaki wirus taki stracg

dołowy17.11.2020 21:42

Szkoda że górnicy nic sobie nie robią z obostrzeń wewnątrz zakładów

krokodyl17.11.2020 19:24

Na Zofiówce gadają że kierownik z biura gorączkuje od paru dni ale chyba nie zrobił sobie testu bo musiel by nastęnych na izolację wysłąć a tylko gadają o zwykłych górnikach a nieroby z biur też pozarażani