Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
18 listopada 2020

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły
fot. WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej edycji po raz 29. Z powodu pandemii będzie to inny finał. Także Jastrzębie dołącza do tego wielkiego przedsięwzięcia charytatywnego.

Jastrzębski sztab WOŚP już został zarejestrowany. W naszym mieście po raz kolejny dyrygentem będzie Jarosław Potępa. Współorganizatorem finału jest „Stowarzyszenie z Korfantym w przyszłość…” Miejsce działalności sztabu to Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, mieszczący się przy ulicy Poznańskiej 1 a.

Osoby chcące zostać wolontariuszami powinny zarejestrować się na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a następnie udać się do Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego i dokonać potwierdzenia rejestracji, w godz. 8:00-15:00.

Szef sztabu Jarosław Potępa zapewnia, że jastrzębski finał WOŚP zostanie zorganizowany w sposób odpowiedni do aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

- Na pewno będzie to finał inny, niż dotychczasowe, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak wierzę w to, że jastrzębianie nie zawiodą i po raz kolejny zagrają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomoc, do czego gorąco zachęcam- mówi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę  Światowy Dzień Życzliwości W sobotę Światowy Dzień Życzliwości

"Korfanty" uczcił Święto Niepodległości "Korfanty" uczcił Święto Niepodległości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Prawdomowny19.11.2020 15:50

Zeby oni w Radzie Miasta byli tacy hop do działania jak sa do pajacowania.