Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 listopada 2020

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły
fot. WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej edycji po raz 29. Z powodu pandemii będzie to inny finał. Także Jastrzębie dołącza do tego wielkiego przedsięwzięcia charytatywnego.

Jastrzębski sztab WOŚP już został zarejestrowany. W naszym mieście po raz kolejny dyrygentem będzie Jarosław Potępa. Współorganizatorem finału jest „Stowarzyszenie z Korfantym w przyszłość…” Miejsce działalności sztabu to Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, mieszczący się przy ulicy Poznańskiej 1 a.

Osoby chcące zostać wolontariuszami powinny zarejestrować się na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a następnie udać się do Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego i dokonać potwierdzenia rejestracji, w godz. 8:00-15:00.

Szef sztabu Jarosław Potępa zapewnia, że jastrzębski finał WOŚP zostanie zorganizowany w sposób odpowiedni do aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

- Na pewno będzie to finał inny, niż dotychczasowe, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak wierzę w to, że jastrzębianie nie zawiodą i po raz kolejny zagrają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomoc, do czego gorąco zachęcam- mówi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy

Uczennica "Korfantego" wygrała konkurs gastronomiczny Uczennica "Korfantego" wygrała konkurs gastronomiczny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Prawdomowny19.11.2020 15:50

Zeby oni w Radzie Miasta byli tacy hop do działania jak sa do pajacowania.