Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
20 listopada 2020

Nieporozumienia męsko-damskie z policją w tle

Nieporozumienia męsko-damskie z policją w tle
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

To miała być typowa interwencja do nieporozumień męsko-damskich. Kobieta wezwała policję, ponieważ nie mogła odzyskać swoich rzeczy od byłego partnera. Nie przypuszczała, że skończy się to dla niej więzieniem.

 

Mężczyzna nie chciał wydać rzeczy należących do byłej partnerki. Kobieta zadzwoniła na policję z prośbą o pomoc. Po przyjeździe mundurowych okazało się, że jest osobą poszukiwaną i pozostało jej 7 miesięcy odbycia kary pozbawienia wolności.

- Sąd wydał trzy zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej. 32-latka w trakcie zatrzymania nietrzeźwa, stała się agresywna, stawiała opór. Została przewieziona do policyjnego aresztu, skąd trafiła prosto za więzienne mury, gdzie spędzi ponad siedem miesięcy - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na Małopolskiej znaleziono ciało mężczyzny Na Małopolskiej znaleziono ciało mężczyzny

Pies wytropił złodzieja akumulatorów Pies wytropił złodzieja akumulatorów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Oko proroka20.11.2020 8:10

Na strajku"kobiet" by się przydała ale może Lempart ja jeszcze odbije?