Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -9°-8°
23 listopada 2020

Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami

Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami
fot. KMP Jastrzębie

Do jastrzębskiej policji wpłynęło zgłoszenie, że pijany kierowca jedzie ulicą Broniewskiego. Jadący tuż za nim motorowerzysta powiadomił mundurowych. 43-latek uciekł i schował się na strychu za kartonowymi pudlami. 

Samochód ewidentnie  „wężykiem” i istniało podejrzenie, że kierujący może być nietrzeźwy. Na miejsce ruszył patrol ruchu drogowego. Świadek widząc, że kierujący chce zjechać do swojej posesji, zajechał mu drogę.

- Mężczyzna do czasu przyjazdu mundurowych próbował zatrzymać kierującego, jednakże ten pod pretekstem zaparkowania swojego pojazdu uciekł do domu. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres i wraz z jednym z mieszkańców tej posesji odnaleźli mężczyznę na strychu schowanego za kartonowymi pudłami - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

45-letni Kierowca miał 2,5  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów

Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
KAZ23.11.2020 8:14

Jednego złapali. A resztę?

Końferencja Piskopatu23.11.2020 6:57

"45-letni Kierowca miał 2,5 promila alkoholu"

Dwa lata go gonili, czy dopadli innego niż im uciekał?