KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
BS Kredyt bez gwiazdek
25 listopada 2020

Wsparcie świąteczne dla dzieci. Weź udział!

Wsparcie świąteczne dla dzieci. Weź udział!
fot. pixabay

Grupa mieszkańców wspiera jastrzębską placówkę opiekuńczo-wychowawczą. Każdy może dołączyć do zbiórki artykułów spożywczych i sprawić, aby dzieci miały radosne święta. 

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Wiele instytucji zapewniających opiekę chorym czy dzieciom chciałoby, aby ten szczególny czas był wyjątkowy.  Polska 2050 Śląskie - Ekipa Jastrzębie-Zdrój ogłosiło zbiórkę artykułów spożywczych na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej działającej w naszym mieście.

Każdy może dołączyć do zbiórki.  Przyda się trochę jesienno-zimowych smakołyków, przekazywać można: dżemy, budynie, galaretki, płatki śniadaniowe, herbatę, kakao, cukier oraz inne słodkości o odpowiednio długiej dacie przydatności do spożycia.

Każdy, kto chciałby dołączyć do tego przedsięwzięcia charytatywnego i wspomóc tych, przed którymi życie stawia trudne wyzwania, może to zrobić, kontaktując się z panią Iwoną, za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, wysyłając prywatną wiadomość. Można też napisać e-maila: jastrzebie.polska2050@gmail.com

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Upominki i pamiątki na I komunię świętą Upominki i pamiątki na I komunię świętą

Od 1 stycznia dodatkowe pieniądze na dzieci Od 1 stycznia dodatkowe pieniądze na dzieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
PL 205009.12.2020 8:43

O placówkę na ulicy Opolskiej czyli Dom Dziecka w Jastrzębiu. Zapraszamy w dalszym ciągu do wsparcia dzieci.

Anna 25.11.2020 19:37

Ktoś coś? O które placówki chodzi?