Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Wesele w Dąbrówce
25 listopada 2020

Wsparcie świąteczne dla dzieci. Weź udział!

Wsparcie świąteczne dla dzieci. Weź udział!
fot. pixabay

Grupa mieszkańców wspiera jastrzębską placówkę opiekuńczo-wychowawczą. Każdy może dołączyć do zbiórki artykułów spożywczych i sprawić, aby dzieci miały radosne święta. 

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Wiele instytucji zapewniających opiekę chorym czy dzieciom chciałoby, aby ten szczególny czas był wyjątkowy.  Polska 2050 Śląskie - Ekipa Jastrzębie-Zdrój ogłosiło zbiórkę artykułów spożywczych na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej działającej w naszym mieście.

Każdy może dołączyć do zbiórki.  Przyda się trochę jesienno-zimowych smakołyków, przekazywać można: dżemy, budynie, galaretki, płatki śniadaniowe, herbatę, kakao, cukier oraz inne słodkości o odpowiednio długiej dacie przydatności do spożycia.

Każdy, kto chciałby dołączyć do tego przedsięwzięcia charytatywnego i wspomóc tych, przed którymi życie stawia trudne wyzwania, może to zrobić, kontaktując się z panią Iwoną, za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, wysyłając prywatną wiadomość. Można też napisać e-maila: jastrzebie.polska2050@gmail.com

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przedszkole otrzymało 32 tys. zł Przedszkole otrzymało 32 tys. zł

Coraz więcej dzieci potrzebuje rodzin zastępczych Coraz więcej dzieci potrzebuje rodzin zastępczych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
PL 205009.12.2020 8:43

O placówkę na ulicy Opolskiej czyli Dom Dziecka w Jastrzębiu. Zapraszamy w dalszym ciągu do wsparcia dzieci.

Anna 25.11.2020 19:37

Ktoś coś? O które placówki chodzi?