Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -9°-8°
26 listopada 2020

Policja wpadła na jej trop i trafiła za kraty

Policja wpadła na jej trop i trafiła za kraty
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy kryminalni przez pięć miesięcy poszukiwali 36-letniej kobiety. Kiedy uzyskali informacje o miejscu jej pobytu, trafiła do więzienia na pięć miesięcy. 

Poszukiwana kobieta była zarejestrowana w policyjnej bazie danych. Mundurowi otrzymali nakaz zatrzymania jej i doprowadzenia do aresztu. Kobieta była poszukiwana za kradzieże, których się dopuściła.

- Policjanci zajmujący się osobami poszukiwanymi uzyskali informacje o miejscu, gdzie może przebywać kobieta. Informacja potwierdziła się, kobieta została zatrzymana i najbliższe 5 miesięcy spędzi w areszcie śledczym - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów

Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców Dzisiaj policjanci mają na oku kierowców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mieszkaniec sjz27.11.2020 4:41

Dobrze ze Ja nie pobili pałkami i gazem bo nasza Polska Policja to potrafi najlepiej

dysydent26.11.2020 10:28

Żebyście tak wpadli na trop tego co wykiwał wczoraj w Jastrzębiu następną niedołęgę na 70 tys na tzw policjanta a nie chwalicie się ujęciem konfidencjonalnym jakiejś patologicznej kobiety

Znafca temató26.11.2020 7:22

Nowe Jaszczembie.