Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -9°-7°
26 listopada 2020

Naczelnicy i prezydenci bez premii

Naczelnicy i prezydenci bez premii
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ile wynosi wysokość premii, które otrzymali zastępcy prezydenta miasta oraz naczelnicy wydziałów jastrzębskiego magistratu? Pytanie to nurtowało jednego z radnych. Urzędnicy nie otrzymali ani grosza.

Radny z Klubu Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Matusiak chciał dowiedzieć się, ile wynosiła wysokość premii zastępców prezydenta oraz naczelników wydziału jastrzębskiego magistratu i za jakie zadania została przyznana, w okresie od 2015 roku.

-  Zgodnie z Regulaminu Wynagradzania dla Pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miasta premie mogą być przyznane wyłącznie pracownikom na stanowiskach pomocniczych i obsługi. W związku z powyższym zastępcy prezydenta miasta ani naczelnicy wydziałów we wskazanym okresie premii nie otrzymywali - poinformowała prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent

Prezes GSM kontra Prezydent RP Prezes GSM kontra Prezydent RP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
gość02.12.2020 21:27

Teraz nie będą otrzymywać? Uprzednio otrzymywali pomimo wysokich stawek wynagrodzenia zasadniczego i dodatków służbowych. Jeżeli za mało zarabiaja to niech się zwolnią. I zastępca zanim przyszedł do urzędu z własnej działalności gospodarczej miał ogółem przychodu 40 tysięcy zł/rok a w urzędzie 180 tysięcy. Czy to możliwe żeby tyle kasy z naszych podatków zarabiali??? PO co w urzędzie aż tyle tych wielkich stołków?

gość30.11.2020 19:35

Radny zapytał fachowo o nagrody więc proszę nie pisać o premiach. Premii nie wypłacacie ale nagrody tak.
Prezydenci mają wielkie stawki wynagrodzeń + dodatki służbowe + dodatki za staż pracy + ryczałt na paliwo za używanie własnych aut na dojazdy do pracy itd. Zamieszczam link do interpelacji radnego.

file:///C:/Users/Dom/Downloads/interpelacja%20(4).pdf

Gość30.11.2020 12:21

Niby za co mieliby otrzymać premie ? Władze miasta , w którym nic nie funkcjonuje prawidłowo, gdzie oświata osiągnęła dno, którego symbolem są psie odchody, mają otrzymać premie ?

Gość29.11.2020 15:43

Nagrody ciągną cały czas a teraz karpiowe

Tomi28.11.2020 22:42

Za to co zrobili z tym miastem , to powinni mieć dożywotnio zabrane wynagrodzenia

gość26.11.2020 22:53

Nie od dziś Radni part6ackie odpowiedzi na swoje interpelacje. Czzy nie potrafią wyegzekwować oa pani Anny H. Ona i jej aparat pomocniczy mają słuzyć społeczeństwu a nie kpić z Radnych? Dlaczego Prezydium RadyMIasta taoleruje takie siupki?
W maju każdego rpku dostają wszyscy pracownicy po 500 zł nagrody z okazji święta pracownika samorządowego. Podwyżki wynagrodzenia zasadniczego co roku. Oprócz pensji i nagród dostają wielkie dodatki służbowe.
Oprócz tego nagrody 2-3 razy w roku. Od marca urząd pracuje zdalnie.

Gość26.11.2020 18:53

Pieniądze z oszczędności poszły na nagrody dla naczelników.

Bronek26.11.2020 18:06

W naszym urzędzie niestety jest bardzo mało pracowników, którym chce się pomyśleć jeśli przyjdziesz z jakimś problemem. Zdecydowana większość nie wychyli się po za ramy obowiązujących przepisów. I nie mam na myśli czegoś niezgodnego z prawem. Po prostu sztywne ramy i nic od siebie. A i radni nie grzeszą swoim zaangażowaniem. Jak nie ma po ich myśli to wymykają się tylnymi drzwiami. Tak pokazali na dzisiejszej sesji radni z Koalicji Samorządowej i Wspólnoty Samorządowej.

Prawdomowny26.11.2020 18:00

W tej osadzie żaden urzędnik czy radny nie zasługuje na jakakolwiek wyplate a gdzie tu jakie nagrody czy premie.

Pokaż wszystkie opinie (26)