Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
11 grudnia 2020

W sobotę zbiórka świąteczna dla dzieci

W sobotę zbiórka świąteczna dla dzieci
fot. pixabay

Grupa mieszkańców wspiera jastrzębską placówkę opiekuńczo-wychowawczą. Również Państwo możecie ofiarować swoje dary. W sobotę przy kasach w markecie przy ul. Podhalańskiej wolontariusze będą zbierać ofiarowane towary.

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Wiele instytucji zapewniających opiekę chorym czy dzieciom chciałoby, aby ten szczególny czas był wyjątkowy.  Polska 2050 Śląskie - Ekipa Jastrzębie-Zdrój ogłosiło zbiórkę artykułów spożywczych na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej działającej w naszym mieście.

Zakupami można podzielić się w sobotę podczas zakupów w markecie Carrefour przy ulicy Podhalańskiej. Koszyki na Państwa dary będą znajdować się przy kasach.

Każdy może dołączyć do zbiórki.  Przyda się trochę jesienno-zimowych smakołyków, przekazywać można: dżemy, budynie, galaretki, płatki śniadaniowe, herbatę, kakao, cukier oraz inne słodkości o odpowiednio długiej dacie przydatności do spożycia, ale także coś do zabawy – kolorowankę, bajkę, książeczkę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Upominki i pamiątki na I komunię świętą Upominki i pamiątki na I komunię świętą

Trwa zbiórka darów dla Borszczowa Trwa zbiórka darów dla Borszczowa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!