Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°19°
Sklep Medicanna
18 grudnia 2020

Urzędnicy dołożyli do paczki

Urzędnicy dołożyli do paczki
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębscy urzędnicy dołączyli do przedsięwzięcia charytatywnego Szlachetna Paczka. Dary zostały przekazane dla potrzebujących.

Szlachetna Paczka to ogólnopolskie przedsięwzięcie charytatywne, znane od 20 lat. Celem jest wsparcie osób i rodzin  w trudnej sytuacji życiowej.  

Do tegorocznej akcji dołączyli również pracownicy Urzędu Miasta. Dzięki hojności i otwartym sercom, na szczytny cel udało się zebrać 330 trwałych artykułów spożywczych, 128 artykułów chemicznych i kilka produktów codziennego użytku.

Wszystkie ofiarowane artykuły zostały dostarczone liderce Szlachetnej Paczki na terenie Jastrzębia-Zdroju i Pawłowic.

- Dziękuję darczyńcom za przekazane produkty. Pamiętajmy, że warto pomagać, szczególnie w tym wyjątkowym, bo świątecznym, ale niełatwym czasie -  mówiła Ewa Kamińska-Kaźmierczak, liderka Szlachetnej Paczki.

Pomoc rodzinom przekazana została podczas finału nazywanego „weekendem cudów”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa zbiórka darów dla Borszczowa Trwa zbiórka darów dla Borszczowa

Policjanci przekazali paczki bezdomnym Policjanci przekazali paczki bezdomnym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Anka Czytanka19.12.2020 7:11

Oprócz serc, niech otworzą urząd.

do ***** ***18.12.2020 20:43

Za Tuska głodny był Kaczyński. Doskwierała mu potrzeba dokonania czegoś wielkiego. Dokonał wzniesienia na wyżyny maleńkich rozumem osobników, którzy kradną w najlepsze i popierają tylko takich jak oni sami lub jeszcze głupszych. Pokaż choć jednego człowieka wartościowego w PiS lub ich zakłamanej "zjednoczonej prawicy".
Wiesz o tym bardzo dobrze. Bo gdybyś był pewny tego co napisałeś to byś się podpisał choćby imieniem.
Leszek Z.

***** ***18.12.2020 17:10

Ostatni głodujący żyli w Polsce za Tuska. Teraz już nie ma biedy, a kraj wstał z kolan i jesteśmy krainą miodem i mlekiem płynącą i rządzą nam narodowi czempioni.

Taksówkarz 18.12.2020 13:48

Od wejścia do Unii biurokracja w pl rozrosła się 10krotnie.

asart18.12.2020 11:05

Kim oni sie opiekuja? W Jastrzebiu biedni,,,,, Nie znam takich jedynie starzy emeryci nie zwiazani z gornictwem.Tyle ze nimi sie nikt z UM nie interesuje a USC czy inne dz.maja wszystkich jak potrzebuja upomniec sie o podatek

Znafca temató18.12.2020 8:22

Urzędnicy to by sie lepiej przyłożyli do swojej pracy. Powinni mieć okresowo przeprowadzane testy IQ a ich wyniki upubliczniać. Nie zgadza się jeden z drugim to zwolnić miejsce dla takiego, który jest inteligentniejszy.

Mały Kopernik18.12.2020 8:13

"Dzięki hojności i otwartym sercom, na szczytny cel udało się zebrać 330 trwałych artykułów spożywczych, 128 artykułów chemicznych i kilka produktów codziennego użytku."

Większość z 1600 pracowników jednak ma serca zamknięte.