Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
BS Kredyt bez gwiazdek
13 stycznia 2021

Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent

Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent
fot. UM Jastrzębie

Większość pracowników Urzędu Stanu Cywilnego na kwarantannie. Jednak śluby nie zostaną odwołane. Udzieli ich prezydent Anna Hetman.

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Stanu Cywilnego wynika z tego, że większość pracowników przebywa na kwarantannie. W najbliższych dniach, aż do odwołania, będzie prowadzona tylko rejestracja zgonów.

- Rejestracja urodzeń będzie możliwa tylko elektronicznie za pośrednictwem strony ww.gov.pl.  Składanie wniosków nadal odbywać się będzie drogą elektroniczną lub przez urnę w Urzędzie Miasta - informuje jastrzębski magistrat.

 Mieszkańcy muszą się też liczyć z tym, że czas na realizację złożonych wniosków ulegnie wydłużeniu (w granicach obowiązujących przepisów).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rada Seniorów rozpoczęła działalność Rada Seniorów rozpoczęła działalność

Agata Kornhausen-Duda doceniła gospodynie z Bzia Agata Kornhausen-Duda doceniła gospodynie z Bzia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość14.01.2021 10:48

Nie wiesz co to oczernianie a co krytyka. Nikt jej nie zmuszał (no moze jeden poseł) do bycia prezydentką

Pszczółka14.01.2021 6:00

To będzie zastój i brak dzieciów nowych w mieście.

Gość13.01.2021 19:18

Jakbym był na miejscu Morawieckiego, to z marszu uzgodniłbym ustawę z Kaczyńskim, że kierownicy pociągów mogą udzielać ślubów. Linia "w 2 godziny do Paryża" byłaby uruchomiona szybciej, niż nam się wydaje. Pani Anno, pewnie ma Pani numer do Dudy. Nic, tylko dzwonić i podpisywać

Generał Ogórcow13.01.2021 17:38

"NIE OCZERNIAJ PANI PREZYDENT ANNY HETMAN"

Moze jakims cudem zrozumie, ze miasto nie funkcjonuje. Postepuje likwidacja, z miesta wyprowadzaja sie mieszkancy i cywilizacja.
Jednoczesnie liczba pracownikow UM permanentnie wzrasta. Nawet w wydzialach, ktore ponoc powolane zostaly z aktualnych pracownikow, pojawiaja sie nowe postaci (np. sasiadka pani naczelnik wydzialu propagandy UM).

KAZ13.01.2021 8:44

NIE OCZERNIAJ PANI PREZYDENT ANNY HETMAN

Mały Kopernik13.01.2021 7:47

Marka Jastrzębie-Zdroj