Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
18 stycznia 2021

Zarząd JSW będzie zachęcał do szczepień [video]

Zarząd JSW będzie zachęcał do szczepień [video]
fot. pixabay

Artur Dyczko, wiceprezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej zachęca pracowników do szczepienia się przeciwko koronawirusowi. Zapowiada specjalną kampanię informacyjną na ten temat. 

- Chciałbym, aby się zaszczepili wszyscy nasi pracownicy. Dla mnie jest istotne, aby przeprowadzić politykę informacyjną wśród nich, żeby nie bać się szczepień - mówi Artur Dyczko, wiceprezes zarządu JSW do spraw Technicznych i Organizacyjnych, ale również szef sztabu kryzysowego JSW.

Przypomnijmy, że epidemia koronwirusa była dużym wyzwaniem dla JSW. W szczytowym okresie pandemii na kwarantannie przebywało prawie 3 tys. pracowników. Wówczas spółka uruchomiła przy współpracy z sanepidem program „Powrót do pracy”.

- Na nowe zagrożenie – COVID-19 zareagowaliśmy bardzo szybko. Zamontowane zostały kamery termowizyjne, rozdano maseczki do ochrony osobistej, odkażano newralgiczne miejsca w kopalniach. Wykonano wymazy tysięcy pracowników. Obecnie kopalnie nie są już ogniskami wirusa - mówi Artur Dyczko.

Wiceprezes Artur Dyczko, podsumowuje rok 2020 w telewizji TVT

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy chcą gwarancji zatrudnienia. To niekonstytucyjne? Górnicy chcą gwarancji zatrudnienia. To niekonstytucyjne?

"Sytuacja spółek górniczych jest zła" "Sytuacja spółek górniczych jest zła"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Suweren03.02.2021 11:05

A wy którzy propagujecie szczepcie się jak najszybciej.Jak nie potraficie samodzielnie myśleć, tylko myśli za was telewizor to życzę powodzenia. Niech ciemnota i bezmózgowcy idą na pierwszy ogień depopulacji. Zacznijcie myśleć idioci, a nie powtarzać medialny bełkot. Jak się boisz to się szczep pięć razy w roku, bo jak pomyśl baranie,że podobno jak się zaszczepisz to jesteś zabezpieczony przed wirusem, to po co namawiasz innych, przecież cie nie zarażą.

Alojz26.01.2021 18:17

Ozdrowieńców chcą szczepić

Kazik20.01.2021 0:03

Do (K)kazik i tym podobnych cudaków.
Mam wrażenie że czytam tekst znawcy szczepionek. Ja nim nie jestem ale rozum wykorzystuje do tego aby zastanawiać się nad wątpliwościami i niejasności . I jeszcze jedno nie obrażam nikogo nie schodzę do poziomu kanalizacji.

Ww19.01.2021 13:40

Zachęta: "albo się szczepisz albo Cię zwolnimy"

Do kazik i tym podobnych cudaków19.01.2021 11:44

Niejeden z nas zastanawia się czego się boją płaskoziemcy, którzy gotowi największe brednie powielać i publikować związane z epidemią SARS-covid19 i szczepionką przeciw tej chorobie i to w sytuacji, kiedy ich do szczepienia się nikt nie zmusza? - otóż własnej głupoty się boją, bo to okazy, co instynktownie czują, że coś z nimi nie tak, i że procesor im się kopci na samo hasło logarytm, nie mówiąc o mRNA - a popychają te farmazony na takiej samej zasadzie jak piesek, który najgłośniej szczeka kiedy najbardziej wystraszony - mam dla nich radę: tego demona własnej głupoty pustym jazgotem nie odpędzicie, on jest częścią waszego przerażonego "ja" - to już lepiej walcie głową w ścianę, może akurat coś się w niej na swoje miejsce poprzestawia

Kazik18.01.2021 22:15

Wszystko będzie porządku jeśli nie będzie zmuszać i szantażować pracowników do szczepienia tym świństwem które jest w fazie testów.

Kamil18.01.2021 20:53

Lemingi i tak powiedzą, że pandemii nie ma

Tomek18.01.2021 19:39

Psy szczekają , karawana jedzie dalej... :) Żałośni jesteście

Emil z Godowa18.01.2021 19:07

U nos w Godowie sołtys już wszystkich zaczepił bo my som jak jedno wielko familia

Ziomal z Gierałtowic18.01.2021 18:17

Do pracy w JSW przyjmować TYLKO zaszczepionych.

Proste?

Proste.

Pokaż wszystkie opinie (30)