Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
20 stycznia 2021

Niedługo koniec modernizacji galerii Gwarek

Niedługo koniec modernizacji galerii Gwarek
fot. UM jastrzębie

Od pewnego czasu mieszkańcy obserwują modernizację Domu Handlowego Gwarek. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce prace modernizacyjne zostaną sfinalizowane. 

 

Zmienił się właściciel obiektu i prace modernizacyjne ruszyły pełną parą. Trwa generalny remont, rozbudowa i modernizacja dwukondygnacyjnego obiektu przy ulicy Harcerskiej. Jak widać, w planach jest nie tylko unowocześnienie kubatury obiektu, ale również zagospodarowanie terenu wokół, wykonanie kaskad i nasadzeń.

Docelowo oprócz sklepu Action, siłowni, sklepu obuwniczego, medycznego, biur podróży i nieruchomości, jubilera, kantoru, a także zegarmistrza i Rossmanna, obiekt ma być wynajęty dla wielu innych znanych marek.

- To, co najbardziej interesuje naszych mieszkańców, to fakt, czy powstanie tam KFC. Jak podaje inwestor, otwarcie planowane jest na wrzesień br. Miasto wydało już pozwolenie na budowę. Cała reszta pozostaje w gestii inwestora - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dietetyczna pizza na drugim piętrze galerii Sfera? Dietetyczna pizza na drugim piętrze galerii Sfera?

"Pomysłów mi nie zabraknie" "Pomysłów mi nie zabraknie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (42)
Johan22.01.2021 10:55

Gwarek ma potencjał na Lidera w mieście patrząc na projekt to będzie ładny budynek oby najemcy wrócili do Jastrzębia Ci co uciekli nie dawno i może jacyś nowi przybędą. Kibicuję ...

Raper klasztorny21.01.2021 20:08

A po co komu skwer na Katowickiej? Ano tak, menele też muszą gdzieś sikać.

Gość21.01.2021 16:51

No i będzie super

Zenek21.01.2021 15:58

Co by się nie działo w Jbiu to znajdą się tacy co im źle. Pan radny Mosoń jeszcze w listopadzie zapewniał że powstanie skwer na Katowickiej (przy rybce) niestety budżet na to nie pozwala. I co mieszkańcy mają go za to zabić ? Wy którzy najbardziej narzekacie najmniej wiecie co się dzieje w mieście. Kij wam w oko!

Gość21.01.2021 10:36

Przywieźli perkal i paciorki.

Agnieszka Zdrój 21.01.2021 8:07

Prezydent od Siedmiu Boleści.!!
Zniszczyli co było do zniszczenia, po chodnikach strach chodzić...
Gdzie obiecane mieszkania, gdzie miejsca pracy....
Mieszkańcy jeżdżą do pracy do Żor lub Czech.!!
A Jastrzębie to Najlepiej Zaorać.!!

Do SWD21.01.2021 7:17

Nie prawda .
To maximum na jakie stać w organizacji inwestorów rządzących tym miastem.Dla władz tego miasta to,szczyt ich osiągnięć i cel jaki wyznaczyli sobie na tą pięciolatkę....

Wdeplem w kupę na chodniku21.01.2021 1:24

Popieram pegaza w 100%.

SWD20.01.2021 19:43

Jakie miasto ,taka restauracja KFC to szczyt marzeń mieszkańca Jastrzębia.

Moszczenica20.01.2021 19:41

Ja nie wychodzę bo można się udusić. Smród na całe Jastrzębie, najgorzej w dzielnicach domów jednorodzinnych, sołectwach. Kominy kopcą, nikt się nie awanturuje, bo wszyscy kopcą tylko w innych godzinach.
A spacerowicze z kijkami chodzą bez maseczek i się cieszą...

Pokaż wszystkie opinie (42)