Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
Wynajmij biuro od 2 zł
22 stycznia 2021

Przekonują seniorów do zakupów internetowych

Przekonują seniorów do zakupów internetowych
fot. pixabay

Seniorzy to grupa najbardziej narażona na negatywne skutki koronawirusa. Pewną propozycją dla nich jest robienie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej podjął współpracę z platformą zakupów internetowych Allegro. Instytut wraz z portalem zachęcają seniorów do dokonywania zakupów przez Internet. W tym celu powstała specjalna infolinia mająca pomóc seniorom w poruszaniu się po zawiłościach sieci.

 Infolinia Allegro to odpowiedź na bieżące potrzeby użytkowników powyżej 55. roku życia i walka z wykluczeniem konsumenckim. Gotowi do pomocy w obsłudze platformy zakupowej konsultanci czekają na telefony codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00. Z ich pomocą każdy może przejść krok po kroku proces zakupu, uzyskując po drodze odpowiedzi na nurtujące go pytania. Od założenia konta na platformie Allegro, aż po dokonanie płatności za zamówienie. Skorzystanie z infolinii może być doskonałym pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w świecie zakupów online.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przestępcy kradną pieniądze wysyłając fałszywe linki Przestępcy kradną pieniądze wysyłając fałszywe linki

Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety! Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
EMERYT25.01.2021 13:13

Mam 74 lata, konto na Allegro do zakupów jest mi zbędne. Kupuję dość często i wszystko pasi za wyjątkiem kasy! Jakoś rząd rozdaje swoim jak Czarnek, dałbym im 50,- nagrody tak jak dostaje emeryt niech by się cieszyli tak wysoką kwotą.

do "ateista"25.01.2021 12:16

Jesteś niepoczytalny, przepełniony nienawiścią do wszystkich. A to oznacza, że jesteś niebezpieczny. Należy cię odszukać i umieści w szpitalu psychiatrycznym.
Już to czynimy żeby uchronić normalnych ludzi od zagrożenia.

ateista24.01.2021 22:08

Ile to już można czytać o tych seniorach i ich przywilejach jak również tzw ''dziadowskich godzinach'' dla seniorów , robicie z nich niedołęgów a to w większości tylko stare wredne dziadygi którzy by drugiemu pazurami oczy wydrapali jak coś nie jest po ich myśli. A maski noszą tak że kinol maja odkryty a propagandę tu wypisują że jest to niby grupa najbardziej narażona na negatywne skutki koronawirusa.W łeb z liścia i się nauczy jeden dziadyga z drugim nosic poprawnie maskę i się raz dwa uodporni na covida.

PW24.01.2021 10:40

Senior robi zakupy w sieci a później będą doniesienia że senior został okradziony z konta znikły mu wszystkie oszczędności,

Gość22.01.2021 13:17

Kiedy podejmą akcję przekonywania rządu do podniesienia wysokości najniższych emerytur ? Mój dziadek kiedy przechodził na emeryturę miał ją w wysokości 250% średniej krajowej, dzisiaj ma 60%. A to i tak jedna z bardziej przyzwoitych emerytur.