Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
Sklep Medicanna
16 lutego 2021

Złodziej samochodu zatrzymany

Złodziej samochodu zatrzymany
fot. KMP Jastrzębie

Dwóch mężczyzn ukradło samochód w środku dnia. Przyjechali lawetą na parking i załadowali BMW na platformę. Jeden z nich został zatrzymany, grozi mu do 5 lat więzienia. 

Dwóch mężczyzn ubranych w kamizelki odblaskowe podjechało na jeden z jastrzębskich parkingów. Tam, nie zwracając na siebie uwagi, załadowali osobówkę na lawetę, po czym odjechali w nieznanym kierunku.

-  Już następnego dnia policjanci wpadli na trop mężczyzny, który wypożyczył lawetę na terenie powiatu cieszyńskiego i mógł mieć związek z kradzieżą pojazdu. Według uzyskanej przez mundurowych informacji prawdopodobny sprawca kradzieży miał przebywać na jednej z posesji na terenie gminy Pawłowice. W piątek policjanci wkroczyli do akcji i zatrzymali złodzieja - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

 W chwili, gdy stróże prawa podjechali, złodziej siedział za kierownica lawety, a na jej części załadunkowej znajdowała się osobówka. BMW nie miał już tablic rejestracyjnych oraz posiadał wiele uszkodzeń. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyźnie za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tablice rejestracyjne - kto musi je zmieniać? Tablice rejestracyjne - kto musi je zmieniać?

Powstaje parking na boisku szkolnym Powstaje parking na boisku szkolnym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Komo16.02.2021 17:35

A co z drugim złodziejem ? Dalej na wolności ?

Ryl Borynia16.02.2021 16:52

Jastrzębie to nie jest wieś hahaha Jastrzębie to betonowa wiocha.

Ktos16.02.2021 10:49

Emil ze wsi widzę że dobry Troll z Ciebie :) naprawdę nie masz ciekawszych zajęć jak pisanie takich głupot ? Czy tam w Godowie u Was normalne że każdy gada głupoty :) bo w Nas w Jastrzębiu tak nie ma :) pewnie dlatego że to nie jest wieś :)

Kasztanowy Krokodyl16.02.2021 7:02

Marka nowe jaszczembie-zdruj.

Emil z Godowa 16.02.2021 6:45

U nos w Godowie nima żadnych kradzieży a w garażach naszych mieszkańców najnowsze modele z stajni audi, bmw czy porsche Cayenne i nikt nawet nikomu auta nie obije za to moja córka pracuje w urzędzie miasta jastrzebie zdroj i tam na tym parkingu co chwilę mo coś obite, urwane. Uczcie się od nas Godowian.