Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
BS Black Friday
16 lutego 2021

Złodziej samochodu zatrzymany

Złodziej samochodu zatrzymany
fot. KMP Jastrzębie

Dwóch mężczyzn ukradło samochód w środku dnia. Przyjechali lawetą na parking i załadowali BMW na platformę. Jeden z nich został zatrzymany, grozi mu do 5 lat więzienia. 

Dwóch mężczyzn ubranych w kamizelki odblaskowe podjechało na jeden z jastrzębskich parkingów. Tam, nie zwracając na siebie uwagi, załadowali osobówkę na lawetę, po czym odjechali w nieznanym kierunku.

-  Już następnego dnia policjanci wpadli na trop mężczyzny, który wypożyczył lawetę na terenie powiatu cieszyńskiego i mógł mieć związek z kradzieżą pojazdu. Według uzyskanej przez mundurowych informacji prawdopodobny sprawca kradzieży miał przebywać na jednej z posesji na terenie gminy Pawłowice. W piątek policjanci wkroczyli do akcji i zatrzymali złodzieja - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

 W chwili, gdy stróże prawa podjechali, złodziej siedział za kierownica lawety, a na jej części załadunkowej znajdowała się osobówka. BMW nie miał już tablic rejestracyjnych oraz posiadał wiele uszkodzeń. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyźnie za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstaje parking na boisku szkolnym Powstaje parking na boisku szkolnym

Groźny wypadek na Rybnickiej Groźny wypadek na Rybnickiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Komo16.02.2021 17:35

A co z drugim złodziejem ? Dalej na wolności ?

Ryl Borynia16.02.2021 16:52

Jastrzębie to nie jest wieś hahaha Jastrzębie to betonowa wiocha.

Ktos16.02.2021 10:49

Emil ze wsi widzę że dobry Troll z Ciebie :) naprawdę nie masz ciekawszych zajęć jak pisanie takich głupot ? Czy tam w Godowie u Was normalne że każdy gada głupoty :) bo w Nas w Jastrzębiu tak nie ma :) pewnie dlatego że to nie jest wieś :)

Kasztanowy Krokodyl16.02.2021 7:02

Marka nowe jaszczembie-zdruj.

Emil z Godowa 16.02.2021 6:45

U nos w Godowie nima żadnych kradzieży a w garażach naszych mieszkańców najnowsze modele z stajni audi, bmw czy porsche Cayenne i nikt nawet nikomu auta nie obije za to moja córka pracuje w urzędzie miasta jastrzebie zdroj i tam na tym parkingu co chwilę mo coś obite, urwane. Uczcie się od nas Godowian.