Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°11°
19 lutego 2021

Dręczył dziadków. Ma zakaz kontaktów z nimi

Dręczył dziadków. Ma zakaz kontaktów z nimi
fot. pixabay

Mundurowi zatrzymali 24-latka, który od dłuższego czasu znęcał się nad babcią i dziadkiem. Nachodził starszych ludzi, wyzywał ich i żądał pieniędzy.

Wnuczek otrzymał bezwzględny zakaz zbliżania się do swoich dziadków. Musi też systematycznie zgłaszać się na policję. Za nękanie dziadków odpowie przed sądem.

- Nachodził ich w miejscu zamieszkania o różnych porach dnia i nocy, w tym pod wpływem alkoholu, przyprowadzał obcych ludzi, wyzywał słowami wulgarnymi, dobijając się do drzwi, uszkodził je, żądanie pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany. Jastrzębianin usłyszał już zarzuty dotyczące znęcania się nad swoimi dziadkami - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem oraz zakazał wszelkich form kontaktu z dziadkami. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić do więzienia nawet na 5 lat. O dalszym losie 24-latka zdecyduje wkrótce sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu

Syn pobił i okradł matkę Syn pobił i okradł matkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Prawdomowny19.02.2021 13:06

@Gość Dziś o 8:03: bo przecież mógłby oddać a kobieta wiadomo, ze słabsza. Aha i najwazniejsze, oni nic nie mogą, oni tylko rozkazy wykonują :) A jak zgłaszasz coś to od razu rece rozkładają i wątpią w sukces wyjaśnienia sprawy. Tacy bohaterzy.

do Gość19.02.2021 12:56

Bo osoba nie radząca sobie w życiu (tzw. pasożyt) to wyborca PISu. W przeciwieństwie do myślących i samodzielnych. Dlatego pałują tych drugich.

Dareczek największy bujaka na zielonej19.02.2021 11:07

No to sie doigrał niestety strat dziadków to nie wróci...

Gość19.02.2021 10:22

"Dlaczego policja takich gości nie pałuje, tylko jest agresywna wobec kobiet?"

Bo taki gość może oddać.

Proste?

Gość19.02.2021 8:03

Dlaczego policja takich gości nie pałuje, tylko jest agresywna wobec kobiet?

Emil z Godowa 19.02.2021 7:42

U nos w Godowie seniorzy zajmują specjalne miejsca w sercach mieszkańców to seniorzy budowali nasz kochany Godów to dzięki nim mamy teraz tak dobrze a sąsiedzi z ościennych miejscowości zazdroszczą nam i nikt na nikogo nie podnosi tu ręki.Sąsiedzi biercie z nos przykład.

Mały Kopernik19.02.2021 7:04

Marka Jastrzębie Zdrój