Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
24 lutego 2021

Bluza z własnym nadrukiem - nie wiesz, na jaką technologię nadruku się zdecydować? Podpowiadamy!

Bluza z własnym nadrukiem - nie wiesz, na jaką technologię nadruku się zdecydować? Podpowiadamy!
fot. materiały prasowe

Spersonalizowana odzież cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także prywatnych użytkowników. Drukarnie oferują możliwość wykonania nawet pojedynczych sztuk, dlatego każdy ma szansę zaprojektować ubrania według własnego pomysłu. Planujesz zakup bluzy z własnym nadrukiem i zastanawiasz się, jaką technikę nanoszenia grafiki wybrać? Odpowiedzi znajdziesz w tekście!

Dostępne technologie druku

Wybór metody znakowania odzieży ma wpływ na trwałość nadruku oraz jego walorów estetycznych. Dobór techniki zależy nie tylko od efektu, jaki chce się uzyskać, ale także rodzaju materiału. Do najpopularniejszych technologii zalicza się sitodruk oraz druk cyfrowy, czyli DTG. Jest on najczęściej wykorzystywany w profesjonalnych drukarniach ze względu na swoją uniwersalność oraz wszechstronne zastosowanie. Sprawdzi się więc w przypadku różowej bluzy z własnym nadrukiem, jak i białych tkanin o różnej gramaturze.

Bluza z własnym nadrukiem – cena

Dobre drukarnie mają ujednolicony cennik, a koszt usługi zależy od modelu odzieży oraz liczby zamówionych sztuk. Niektóre z nich pobierają jednak dodatkowe opłaty za ilość kolorów czy metodę transferu grafiki. Nie dotyczy to firmy Mega Koszulki, w której możesz kupić bluzę z własnym nadrukiem damską, męską lub dziecięcą. Dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym oraz korzystają z technologii DTG, oferując przy tym atrakcyjne ceny. Koszty wykonania bluzy z własnym nadrukiem różowej, czarnej i w każdym innym kolorze zaczynają się już od niecałych 30 zł za jedną sztukę. Dlaczego jednak składając zamówienie, warto wybrać cyfrową technikę znakowania odzieży?

Wysoka jakość nadruku

Bluza z własnym nadrukiem damska

Jedną z najważniejszych zalet metody DTG jest możliwość dokładnego odwzorowania barw i szczegółów projektu. Technika ta sprawdzi się w przypadku transferu zdjęć oraz skomplikowanych wzorów, zachowując przy tym najdrobniejsze detale grafiki. Jeżeli więc planujesz zamówić bluzę z własnym nadrukiem damską i umieścić na niej ulubioną fotografię z krótkim podpisem, DTG będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz się przy tym obawiać, że obraz zostanie rozmazany, a kolory mniej intensywne niż w rzeczywistości.

Trwałość nadruku

Bluza z kapturem własnym nadrukiem różowa

Kolejną korzyścią przemawiającą za wyborem cyfrowej techniki druku, jest trwałość. Naniesiona grafika jest odporna na ścieranie, pękanie i blaknięcie kolorów. Nawet po 100 praniach obraz zachowuje się w pierwotnym stanie, niezależnie od rodzaju materiału. Możesz więc oczekiwać, że różowa bluza z własnym nadrukiem będzie Ci służyć przez długi czas bez ryzyka, że projekt straci na estetyce.

Możliwość wyboru miejsca nadruku

Bluza z własnym nadrukiem na plecach

Do aplikacji grafiki wykorzystywana jest specjalna drukarka, która nanosi farbę bezpośrednio na materiał. Nie potrzeba do tego dodatkowych matryc, co stwarza nieograniczone możliwości optymalizacji projektu. Przy wyborze metody DTG możesz zamówić bluzę z własnym nadrukiem na plecach, mając do dyspozycji duży obszar do transferu. Ta sama odzież może być również znakowana z przodu, dzięki czemu masz szansę zrealizować nawet najbardziej kreatywne pomysły.

Bluza z własnym nadrukiem – co warto wiedzieć?

Mimo że metoda DTG należy do jednych z najlepszych technologii znakowania tekstyliów, to wiążą się z nią pewne ograniczenia. Podczas projektowania bluzy z własnym nadrukiem damskiej lub męskiej nie powinieneś przesadzać z nadmiarem elementów graficznych. Może to sprawić, że nadruk będzie nieczytelny i chaotyczny bez względu na to, na jaką technologię znakowania się zdecydujesz.

 

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety! Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety!

Hugo Boss - wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn Hugo Boss - wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!