Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°13°
11 marca 2021

WOŚP Jastrzębie zebrała 115 537,38 zł

WOŚP Jastrzębie zebrała 115 537,38 zł
fot. ZS 2 Jastrzębie

Podliczono ostateczną kwotę, którą zebrano podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu. Jest to dokładnie 115 537, 38 zł.

Szef sztabu Jarosław Potępa serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli zbiórkę WOŚP.

- To wszystko możliwe było dzięki Wam, mieszkańcom naszego miasta. Nie ma słów, aby wyrazić wdzięczność i podziw za Wasze zaangażowanie w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia. Jesteście WIELCY Sie ma. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej - mówił szef jastrzębskiego sztabu.

Także Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość…”, które było organizatorem styczniowego finału, dołącza się do podziękowań.

- Cieszymy się, że pomimo tak trudnych pandemicznych czasów znaleźli się wolontariusze, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu oraz mieszkańcy, wspierający zbiórkę. Mimo obostrzeń epidemicznych mogliśmy poczuć tę niesamowitą atmosferę - mówi Anna Kłosowska, prezes Stowarzyszenia, działającego przy Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju.

Zobacz Relację Video z Finału WOŚP Jastrzębie 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ahoj przygodo! Uczniowie na spływie kajakowym Ahoj przygodo! Uczniowie na spływie kajakowym

Radny Andrzej M. wpłaci 5 tys. na WOŚP. Jest wyrok sądu Radny Andrzej M. wpłaci 5 tys. na WOŚP. Jest wyrok sądu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Lol14.03.2021 22:47

Gratulacje za organizację zbiórki mimo pandemii. Liczę, że ponownie rekord będzie pobity. Będę wpłacać na WOŚP zawsze.

Lol14.03.2021 22:45

No brawo, toś teraz prawdomówny się popisał. Szkoda strzępić na ciebie język. Powtórzę ci ostatni raz i czytaj ze zrozumieniem. Nie wpłacaj na WOŚP, rzuć lepiej na tacę. Nikomu nie pomagasz tą paplaniną. Zajmij się czymś pożytecznym i nie obrażaj. To ty nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie niż ty, masz monopol na prawdę. Męczący jesteś

Prawdomowny14.03.2021 15:40

@Lol: jesteś zwykłym betonem z klapami na oczach i to wszystko, szkoda czasu na dyskusje bo jak widać już snujesz kolejne insynuacje na mój oraz innych mających odmienne zdanie temat a to tylko dlatego, ze brakuje Ci konkretnych kontrargumentów. Powtarzanie w koło o dzieciach i dobrych uczynkach to słabiutki sposób na zdyskredytowanie rozmówcy, stary i oklepany sposób ludzi, którzy nie maja do powiedzenia nic.

mama14.03.2021 6:51

Liczy się każde dobro. Może Twoje dziecko skorzysta kiedyś ze sprzętu WOŚP? Nie krytykuj!

Lol13.03.2021 19:13

Do prawdomówny jeszcze raz powtórzę, nie chcesz nie dawaj, ale nie przeszkadzaj. Zrobisz wtedy więcej dobrego, niż pisanie tych swoich komentarzy w wielu innych miejscach. Poczytaj coś mądrego, przewietrz się i daj ludziom żyć wg swoich zasad.

Lol13.03.2021 19:09

O matko skąd tyle jadu, ale to takie polskie. A co może Caritas robi więcej, sprawdź tam ile trafia do potrzebujących, a ile z WOŚP. Coś mi się wydaje, że prawdomówny jest z obecnie rządzącej władzy i to co sam nie wymyślił a inny robi jest beee. Nikogo nie obrażaj, bo zdaje się, że masz jakiś problem. A mówienie komuś człeniu to jak hasło gorszy sort.

obywatel kwm13.03.2021 19:01

Ojojoj co za naród . Ja tego nie wymyśliłem to trzeba to zniszczyć, zdeptać , ośmieszyć. Owsiak coś jednak wymyślił i to dzięki harcerzom. Niech pomoże choć jednej osobie to jest już coś a obłudnych ludzi jest o wiele więcej niż tych normalnych którzy chcą pomagać, coś zrobić dla innych. Obłuda , zazdrość , egoizm i nietolerancja to jest nasza choroba , choroba Polaków.

do Lol13.03.2021 18:46

Ty nie licz człeniu naklejek z lewackimi serduszkami na sprzęcie, tylko sprawdź u źródeł co jest z WOŚPu! Nagle okaże się, że na tysiąc sprzętów w szpitalu, jeden jest z WOŚP, ale naklejki są na wszystkim, nawet na szpitalnych muszlach klozetowych.

Raper klasztorny13.03.2021 10:28

Dajcie więcej Rydzykowi.

Prawdomowny13.03.2021 8:47

@Lol: żałosne i biedne jest atakowanie kogoś personalnie, ale właśnie to Was, wielce miłosiernych fanów Owsiaka charakteryzuje od lat. Na wszelkie argumenty jedyne co macie to kamienie w rękach a zapewniam Cię, ze wiele osób robi dużo dobrego bez potrzeby oklejania siebie i wszystkiego w koło serduszkami bo to żaden wyznacznik dobra.

Pokaż wszystkie opinie (28)