Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
15 marca 2021

Uczeń Technikum Nr 4 w finale Olimpiady Wiedzy Technicznej

Uczeń Technikum Nr 4 w finale Olimpiady Wiedzy Technicznej
fot. ZS6 Jastrzębie

Mateusz Wawrzyniak, uczeń Technikum nr 4 w ZS nr 6, weźmie udział w finale Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która odbędzie się w kwietniu.

Mateusz Warzyniak Jest też finalistą XLIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej pod patronatem AGH w kategorii mechatronika. W tym roku Mateusz Wawrzyniak do listy sukcesów dopisał awans do finału XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej.

W finale olimpiady, który rozegrany zostanie 17 kwietnia 2021r. w Warszawie, wystąpi w gronie 18 finalistów rywalizujących w grupie elektryczno-elektronicznej. Awans do finału Mateusz uzyskał po zawodach okręgowych w Bielsku-Białej.

OWT to olimpiada ogólnej wiedzy o technice. Awans do finału daje uczniom szanse na uzyskanie przepustki do najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

- Warto dodać, że Mateusz ma jeszcze bardzo duże szanse na awans do finału zarówno tegorocznej “EUROELEKTRY”, jak i Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH - mówi Jacek Kluba, nauczyciel w ZS6.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska sala koncertowa otrzymała kolejną nagrodę Jastrzębska sala koncertowa otrzymała kolejną nagrodę

Sala koncertowa najlepsza w plebiscycie internautów Sala koncertowa najlepsza w plebiscycie internautów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Paweł15.03.2021 15:58

Oski dla Ciebie również gratulacje:)

Dżordż Lowerboj15.03.2021 7:01

Moje gratulacje.

Oby tylko nie zasilił po szkole szeregów górniczych.

Bo kto mu i za niego potem znajdzie i załatwi pracę po likwidacji wszystkich kopalń?