Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
Wesele w Dąbrówce
29 marca 2021

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd
fot. gov.pl

W związku z tym, że z powodu epidemii koronawirusa wizyta w Urzędzie Miasta możliwa jest po wcześniejszym umówieniu, istotne jest posiadanie aktualnych numerów telefonów.

Jastrzębski magistrat informuje, że po Świętach Wielkanocnych, od dnia 6 kwietnia, nastąpi zmiana numeru telefonu, pod którym przyjmowane są rezerwacje do rejestracji pojazdów. Dotychczasowy numer, tj. 32 4785172, zostanie zastąpiony numerem 32 4402319. Dopiero po uzgodnieniu z odpowiednim urzędnikiem, będzie można zarejestrować pojazd złożyć stosowne dokumenty i otrzymać potwierdzenie tej procedury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

System kolejkowy w magistracie. Urząd miasta otwarty System kolejkowy w magistracie. Urząd miasta otwarty

Jak oceniacie jakość życia w mieście? Jak oceniacie jakość życia w mieście?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
W UM pracują ..30.03.2021 18:30

coraz mniej kompetentne osoby. Spychologia jest głównym sposobem działania. Drugim sposobem działania jest udawanie, że niema problemu. Nie podejmują żadnej decyzji licząc, że petenci przestaną nagabywać. Jest coraz gorzej. A miało być tak dobrze. Przyjmowani do pracy mieli być ludźmi kompetentnymi w zakresie swoich obowiązków. Oczekujemy szybkich zmian i zatrudnieniu tylko kompetentnych osób. Opowiadał mi znajomy, jak walczy od 3 lat żeby wysokie drzewo zasłaniające niebo i tym samym słońce zostało skrócone. Urząd powołuje się na dendrologa o nieznanym nazwisku, choć nikt nie chce ścięcia drzewa tylko skrócenie jego korony. Cztery lata temu można było skrócić koronę a teraz nie można. Chyba dlatego że zmienił się pracownik UM, który tym się zajmuje. Bo 4-ry lata temu pracownik UM obiecał, że za rok lub dwa znów korona drzewa zostanie skrócona.

Oko proroka29.03.2021 19:10

Proponuję zmienić lokalizację UM i sprawa załatwiona, nieroby za nasze podatki i laska czy był covid czy nie urzedasy zawsze góra

Gość29.03.2021 11:10

Przerejestrowując auto należy mieć auto zastępcze...

Gość29.03.2021 9:59

A ile trzeba czekać na wizytę od pierwszego telefonu?

Majk z Jejkowic29.03.2021 9:18

Ten wasz bunkier zwany prześmiewczo urzędem miejskim bije na głowę swoimi pomysłami nawet Bareję.