Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°17°
Sklep Medicanna
29 marca 2021

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd
fot. gov.pl

W związku z tym, że z powodu epidemii koronawirusa wizyta w Urzędzie Miasta możliwa jest po wcześniejszym umówieniu, istotne jest posiadanie aktualnych numerów telefonów.

Jastrzębski magistrat informuje, że po Świętach Wielkanocnych, od dnia 6 kwietnia, nastąpi zmiana numeru telefonu, pod którym przyjmowane są rezerwacje do rejestracji pojazdów. Dotychczasowy numer, tj. 32 4785172, zostanie zastąpiony numerem 32 4402319. Dopiero po uzgodnieniu z odpowiednim urzędnikiem, będzie można zarejestrować pojazd złożyć stosowne dokumenty i otrzymać potwierdzenie tej procedury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dyżury zespołu do spraw niepełnosprawności są wznowione Dyżury zespołu do spraw niepełnosprawności są wznowione

Będą częstować miodem przed magistratem Będą częstować miodem przed magistratem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
W UM pracują ..30.03.2021 18:30

coraz mniej kompetentne osoby. Spychologia jest głównym sposobem działania. Drugim sposobem działania jest udawanie, że niema problemu. Nie podejmują żadnej decyzji licząc, że petenci przestaną nagabywać. Jest coraz gorzej. A miało być tak dobrze. Przyjmowani do pracy mieli być ludźmi kompetentnymi w zakresie swoich obowiązków. Oczekujemy szybkich zmian i zatrudnieniu tylko kompetentnych osób. Opowiadał mi znajomy, jak walczy od 3 lat żeby wysokie drzewo zasłaniające niebo i tym samym słońce zostało skrócone. Urząd powołuje się na dendrologa o nieznanym nazwisku, choć nikt nie chce ścięcia drzewa tylko skrócenie jego korony. Cztery lata temu można było skrócić koronę a teraz nie można. Chyba dlatego że zmienił się pracownik UM, który tym się zajmuje. Bo 4-ry lata temu pracownik UM obiecał, że za rok lub dwa znów korona drzewa zostanie skrócona.

Oko proroka29.03.2021 19:10

Proponuję zmienić lokalizację UM i sprawa załatwiona, nieroby za nasze podatki i laska czy był covid czy nie urzedasy zawsze góra

Gość29.03.2021 11:10

Przerejestrowując auto należy mieć auto zastępcze...

Gość29.03.2021 9:59

A ile trzeba czekać na wizytę od pierwszego telefonu?

Majk z Jejkowic29.03.2021 9:18

Ten wasz bunkier zwany prześmiewczo urzędem miejskim bije na głowę swoimi pomysłami nawet Bareję.