KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
6 maja 2021

32-letnia matka z 3 promilami i 3-letnim dzieckiem

32-letnia matka z 3 promilami i 3-letnim dzieckiem
fot. pixabay

Wtorkowa interwencja policjantów dotyczyła matki z 3 promilami alkoholu w organizmie. Kobieta zajmowała się 3-letnim dzieckiem.

Około godziny 12:00 Komenda Miejska Policji otrzymała zgłoszenie, że 3-letnie dziecko biega bez opieki po klatce schodowej w jednym z bloków.  Przybyły na miejsce policyjny patrol udał się pod adres zamieszkania chłopca.

- Zastali tam 32-latkę, która nie mogła samodzielnie ustać na nogach i od której wyczuwalna była silna woń alkoholu. Młodszy syn znajdował się w łóżeczku, a 3-latkiem zaopiekowała się sąsiadka, która zauważyła, że dziecko biega po klatce schodowej. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę dziadka i ojca. Śledczy sprawdzą, czy matka naraziła chłopców na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. W przypadku potwierdzenia, że tak się stało, grozi jej do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto poznaje tego mężczyznę? [video] Kto poznaje tego mężczyznę? [video]

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Sceptyk09.05.2021 17:20

Co można innego robić w tym upadającym górniczym miasteczku?

józwa06.05.2021 13:19

Skoro matka miała 32 lata i ma 3-letnie dziecko to musiała mieć 3 promile.To jest normalne że im starsze dziecko tym więcej kłopotów i tym samym więcej promili u rodziców.

Czerstwy lagun06.05.2021 7:40

Marka jastrzebie-Zdroj

Czochraty Kodżak06.05.2021 6:56

Matka Polka, a do tego zapewne przykładna katoliczka.

Wyspowiada się, pokaja i po sprawie.

Media są stronnicze.