Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
Wesele w Dąbrówce
20 maja 2021

Twórczość Harlana Cobena - świetne thrillery dla pasjonatów gatunku

Twórczość Harlana Cobena - świetne thrillery dla pasjonatów gatunku
fot. materiały prasowe

Książki to podobno jeden z najlepszych sposobów na relaks oraz po ciężkim dniu pracy. Nic w tym dziwnego - regularne czytanie książek posiada niewątpliwie sporo zalet. Ciekawa lektura potrafi odstresować, oderwać od zmartwień dnia codziennego, a dodatkowo bardzo korzystnie wpływa na pracę mózgu, zapewniając mu świetną stymulację. Z pewnością warto więc włączyć choćby kilkanaście minut czytania książek do swojego rozkładu dnia (chociażby wieczorem), a szybko poczujesz różnicę w swoim codziennym funkcjonowaniu. Powieści Harlana Cobena sprawdzą się do tego lepiej niż dobrze!

Najlepsze thrillery na polskim rynku

Na polskim rynku wydawniczym każdego dnia pojawia się szereg nowości. Różnorodne tytuły, piękne okładki i wydania - wszystko to może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy i czasami ciężko jest wybrać lekturę dla siebie. Warto jest przede wszystkim kierować się swoim indywidualnym gustem czytelniczym przy wyborze odpowiedniej literatury - życie jest zbyt krótkie, aby czytać kiepskie w naszym odczuciu książki.

Każdy gatunek literacki posiada swoich większych i mniejszych zwolenników, a także autorów, którzy przeszli już do prawdziwego kanonu książek tego typu. Tak jest na przykład wśród thrillerów - nie ma chyba nikogo na świecie, kto nie kojarzyłby choćby z imienia i nazwiska autora, jakim jest Harlan Coben. Każda jego nowa książka to prawdziwa gratka czytelnicza zarówno dla wielbicieli jego twórczości, jak i dla nowych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z autorem.

Harlan Coben - pasjonujące książki dla każdego

Coben tworzy swoje powieści już ponad 25 lat, co skutkuje tym, że na rynku znajduje się wiele jego książek. Kto powinien się nimi zainteresować? Przede wszystkim wielbiciele niebanalnej fabuły oraz zagadek, których rozwikłanie często znajduje się praktycznie na ostatnich stronach lektury. 

Jedno jest pewne - zanurz się w twórczości Harlana Cobena, a nigdy nie będziesz zawiedziony. Różne motywy (mniej lub bardziej zbrodnicze), dobrze wykreowani bohaterowie oraz prawdziwa magia słowa. Wszystko to można znaleźć właśnie w jego książkach. A dodatkowo świetnie prezentują się na półce, szczególnie w przypadku, gdy posiadasz całą serię w jednym wydaniu.

Thrillery Harlana Cobena od lat konkurują z innymi książkami tego typu. Wielokrotnie były nagradzane licznymi wyróżnieniami oraz od lat znajdują się na listach światowych bestsellerów. Dodatkowo, jeśli jesteś wielbicielem jego twórczości, to z pewnością zainteresuje Cię fakt, że wiele jego książek zostało zekranizowanych - dostępne są zarówno filmy, jak i seriale oparte na motywach jego powieści.

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdzone sposoby na tanie czytanie książek papierowych! Sprawdzone sposoby na tanie czytanie książek papierowych!

Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!