Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
25 maja 2021

Orange Flex - idealna oferta komórkowa dla rodziny

Orange Flex - idealna oferta komórkowa dla rodziny
fot. materiały prasowe

Szukasz atrakcyjnej oferty dla całej rodziny? Poznaj nowe, elastyczne rozwiązanie stworzone przez Orange. W Orange Flex wszystkie wydatki masz pod kontrolą, a rodzinną ofertą zarządzasz za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. W Orange Flex rodzina może więcej!

Orange Flex to proste rozwiązanie, które daje Ci pełną swobodę. Oferta komórkowa wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu nie musisz podpisywać długoterminowej umowy i martwić się o okres wypowiedzenia. Jak stworzyć rodzinę w Orange Flex? To nic trudnego. Formalności zostały ograniczone do minimum – nie musisz odwiedzać salonu Orange, wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex. Znajdziesz ją w sklepach Google Play i App Store. Pobierzją na telefon, utwórz konto i wybierz Plan komórkowy, z którego będziesz korzystał. Wszystkie Plany we Flexie obejmują nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz pakiet danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. W Orange Flex korzystasz także z bezpłatnej usługi Social Pass. Dzięki niej nie zużywasz danych podczas korzystania z popularnych portali społecznościowych (m.in Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Snapchat i Tiktok).

Orange Flex – oferta rodzinna

Dołączyłeś do Orange Flex? Teraz możesz przystąpić do tworzenia własnej Flex Rodziny. Do swojego konta możesz dodać pięć kolejnych numerów już od 15 zł miesięcznie za każdy, z których będą korzystali Twoi bliscy. Dla rodziny możesz zamówić nowe karty SIM, możesz także przenieść numery do Orange Flex. Jako administrator wybierasz Plany komórkowe, z których będą korzystali pozostali członkowie Flex Rodziny. Raz na miesiąc możesz bezpłatnie zmienić Plan – w zależności od tego, ile GB potrzebujecie. W Orange Flex wszyscy członkowie rodziny posiadający pakiet danych, bezpłatnie korzystają z usługi Social Pass. Dostępne są także inne Passy, które pozwalają korzystać z aplikacji bez zużywania danych:

  • Music Pass (m.in. Spotify, Deezer, Tidal)
  • Video Pass (m.in. Netflix, HBO GO, YouTube)
  • Game Pass (m.in. Twitch, Discord).

Jako administrator zarządzasz płatnościami wszystkich członków Flex Rodziny. Możesz sparować z aplikacją kartę płatniczą– wtedy opłaty będą pobierana automatycznie. Możesz także wybrać szybkie płatności BLIK. Funkcja „Zapytaj o zakup” pozwoli Ci kontrolować wydatki całej Flex Rodziny.

Więcej informacji na temat formuły rodzinnej Orange Flex znajdziesz na stronie Orange Flex.

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukradł telefon podczas wizyty u lekarza Ukradł telefon podczas wizyty u lekarza

Policja ostrzega przed oszustami z Wyspy Wniebowstąpienia Policja ostrzega przed oszustami z Wyspy Wniebowstąpienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!