Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
25 maja 2021

Orange Flex - idealna oferta komórkowa dla rodziny

Orange Flex - idealna oferta komórkowa dla rodziny
fot. materiały prasowe

Szukasz atrakcyjnej oferty dla całej rodziny? Poznaj nowe, elastyczne rozwiązanie stworzone przez Orange. W Orange Flex wszystkie wydatki masz pod kontrolą, a rodzinną ofertą zarządzasz za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. W Orange Flex rodzina może więcej!

Orange Flex to proste rozwiązanie, które daje Ci pełną swobodę. Oferta komórkowa wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu nie musisz podpisywać długoterminowej umowy i martwić się o okres wypowiedzenia. Jak stworzyć rodzinę w Orange Flex? To nic trudnego. Formalności zostały ograniczone do minimum – nie musisz odwiedzać salonu Orange, wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex. Znajdziesz ją w sklepach Google Play i App Store. Pobierzją na telefon, utwórz konto i wybierz Plan komórkowy, z którego będziesz korzystał. Wszystkie Plany we Flexie obejmują nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz pakiet danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. W Orange Flex korzystasz także z bezpłatnej usługi Social Pass. Dzięki niej nie zużywasz danych podczas korzystania z popularnych portali społecznościowych (m.in Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Snapchat i Tiktok).

Orange Flex – oferta rodzinna

Dołączyłeś do Orange Flex? Teraz możesz przystąpić do tworzenia własnej Flex Rodziny. Do swojego konta możesz dodać pięć kolejnych numerów już od 15 zł miesięcznie za każdy, z których będą korzystali Twoi bliscy. Dla rodziny możesz zamówić nowe karty SIM, możesz także przenieść numery do Orange Flex. Jako administrator wybierasz Plany komórkowe, z których będą korzystali pozostali członkowie Flex Rodziny. Raz na miesiąc możesz bezpłatnie zmienić Plan – w zależności od tego, ile GB potrzebujecie. W Orange Flex wszyscy członkowie rodziny posiadający pakiet danych, bezpłatnie korzystają z usługi Social Pass. Dostępne są także inne Passy, które pozwalają korzystać z aplikacji bez zużywania danych:

  • Music Pass (m.in. Spotify, Deezer, Tidal)
  • Video Pass (m.in. Netflix, HBO GO, YouTube)
  • Game Pass (m.in. Twitch, Discord).

Jako administrator zarządzasz płatnościami wszystkich członków Flex Rodziny. Możesz sparować z aplikacją kartę płatniczą– wtedy opłaty będą pobierana automatycznie. Możesz także wybrać szybkie płatności BLIK. Funkcja „Zapytaj o zakup” pozwoli Ci kontrolować wydatki całej Flex Rodziny.

Więcej informacji na temat formuły rodzinnej Orange Flex znajdziesz na stronie Orange Flex.

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak zrobić dobre zdjęcia smartfonem? Jak zrobić dobre zdjęcia smartfonem?

Zakaz rozmawiania przez telefon na pasach Zakaz rozmawiania przez telefon na pasach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!