Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°17°
Sklep Medicanna
8 czerwca 2021

Izabela Kloc: Węgiel koksowy ma przyszłość

Izabela Kloc: Węgiel koksowy ma przyszłość
fot. materiały prasowe

Izabela Kloc zaprasza do obejrzenia filmu: Węgiel koksowy ma przyszłość! Nie zmarnujmy tej szansy dla Śląska, dla Polski, dla ludzi…

Przygotowany przez panią europoseł krótki film podsumowuje dwa lat jej pracy w Parlamencie Europejskim. Największym wyzwaniem było wpisanie węgla koksowego na listę surowców strategicznych Unii Europejskiej. To wielki sukces okupiony ciężką pracą.

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW sprzedaje węgiel odbiorcom indywidualnym. Tona za 1200 zł JSW sprzedaje węgiel odbiorcom indywidualnym. Tona za 1200 zł

JSW wspiera energetykę i odbiorców indywidualnych JSW wspiera energetykę i odbiorców indywidualnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.06.2021 9:20

Przyszłością jest wodór i już zastępuje koks przy produkcji stali. Technologia jest stale ulepszana i to tylko kwestia czasu kiedy stanie sie powszechna w hutnictwie.

Jastrzomb12.06.2021 22:15

Obudzila sie pani euro...a nie tak dawno górnicy pod biuro wysypali węgiel...czyzby obudzili panią ,albo z zoliborza poszedł sygnał.zeby cos zasygnalizowac????...

Oko proroka11.06.2021 7:14

I co z tego, że droższa? Pomyśl ile kasy by się zaoszczędziło na rekultywacji środowiska naturalnego po rabunkowym wydobywaniu węgla, albo na emeryturach dla młodocianych górników. Ja widzę same plusy.

Adam09.06.2021 17:00

Węgiel koksowy to przyszłość, niech nikt nie pisze ze Szwecją czy inne kraje produkuje stał z OZE, stal ta jest min 30% droższa od wyprodukowanej z koksu. Przez najbliższych 30-40 lat nic się nie zmieni.