Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
Wynajmij biuro od 2 zł
14 czerwca 2021

Mieszkańcy mogą spisać się w Masnówce

Mieszkańcy mogą spisać się w Masnówce
fot. pixabay

Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny. Jest on obowiązkowcy. Spisu można dokonać przez Internet. Kto ma jednak problemy z wywiązaniem się z tego obowiązku, może skorzystać z pomocy specjalnego koordynatora.

Mieszkańcy, którzy mają problem z internetowym spisaniem się, mogą wywiązać się z tego obowiązku w bibliotece, a dokładnie filii Masnówka w Parku Zdrojowym.

- W piątek, 18 czerwca,  jastrzębianie, którzy nie zdążyli się jeszcze spisać, będą mieli okazję skorzystać z pomocy. Koordynatorka Gminnego Biura Spisowego w Jastrzębiu-Zdroju będzie czekała na chętnych między 9.00 a 12.00 w Masnówce, czyli filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej - informuje jastrzębski magistrat.

Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny 2021. To badanie statystyczne przeprowadzane jest w Polsce co dziesięć lat. W tym roku po raz pierwszy dominującą formą jest samospis internetowy z powodu epidemii koronawirusa.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie wpiszą narodowość śląską? Jastrzębianie wpiszą narodowość śląską?

Ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności Ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Kris16.06.2021 4:31

Kultura obowiązuje wszystkich
14.06.2021 11:27

Twój oficer prowadzący byłby dumny

Dżordż Lowerboj15.06.2021 7:04

@Kultura obowiązuje wszystkich

"Mieszkańcy oczekują ukarania człowieka z odkurzaczem i jego kierownika, z podaniem jak to jest kara do publicznej wiadomości."

Forumowicze oczekują ukarania autora tego wpisu i jego przełożonego, z podaniem jaka to kara. Konstytucja.

Kultura obowiązuje wszystkich14.06.2021 11:27

Pod jednym z bloków na Turystycznej, od strony balkonów, o 7:05 pojawia się pracownik firmy, która zajęła się koszeniem. Tym razem po to, aby odkurzać ściętą trawę. Odkurzacz przemysłowy jest bardzo głośny. Pracujący, nic sobie nie robi z tego że jego odkurzacz hałasuje. Co go to obchodzi. Dlaczego, jego kierownik pozwolił na to o tak wczesnej porze? Godzina 7:00 to nie czas na hałasy, choć nie zakazuje tego żaden przepis. To tylko kultura działania, nic więcej. A ta liczy się coraz mniej. Ważniejsze jest chamstwo. Czym zwyklejsze, prostackie, tym lepiej? Mieszkańcy oczekują ukarania człowieka z odkurzaczem i jego kierownika, z podaniem jak to jest kara do publicznej wiadomości. Mamy kilka nagrań tego wyczynu.

Mały Kopernik14.06.2021 9:07

Wielka łaska. Mieszkańcy zapłacili 13 milionów za sieć szkieletową a mają cz tego g.