Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
BS Kredyt bez gwiazdek
17 czerwca 2021

GKS Jastrzębie obchodzi 60-lecie działalności [video]

GKS Jastrzębie obchodzi 60-lecie działalności [video]
fot. GKS Jastrzębie

Dla niektórych piłka nożna jest całym życiem. Kibice GKS Jastrzębie mogą o tym zaświadczyć. Są zawsze na meczach, zawsze wierni klubowi. W czerwcu ich ukochana drużyna obchodzi 60-lecie istnienia.

Uważa się, że klub GKS Jastrzębie powstał w 1962 roku. Jednak, kiedy historii przyjrzeć się bliżej, szczególnie jeśli czyni to Marcin Boratyn, można doszukać  się jeszcze głębszej genezy drużyny.

- Podczas obchodów 60-lecia GKS-u Jastrzębie na kibiców czekają niespodzianki i nowości, o których będziemy informować na bieżąco, a pierwsza z nich ujrzy światło dzienne już w najbliższych dniach! Bądźcie z nami, bo GKS Jastrzębie to historia godna przypomnienia! - informuje GKS Jastrzębie.

Obchody 60-lecia GKS-u Jastrzębie swoim patronatem objęła prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman.

Poniższy film zmontował oraz wyreżyserował Mateusza Szczepara

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany w GKS Jastrzębie Zmiany w GKS Jastrzębie

GKS przegrywa z Odrą Opole. Spadamy do II ligi GKS przegrywa z Odrą Opole. Spadamy do II ligi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Do GKS21.06.2021 20:24

Niech obchodzi byle z daleka naszego miasta. Garstka kibiców i stadion w centrum przeszkadzający swym hałasem nie daje nic pozytywnego. Bardziej jest przydatny do biegania i innych treningów chętnych do bycia sprawnym.

Skate park - PONOWNIE19.06.2021 19:32

Czy Straż Miejska lub/i Policja zaczną wypisywać mandaty za głośne granie w samochodach i z małych przenośnych głośników? Jeden, czy dwóch a czasami trzech dzieciaków nieszanujących innych, puszcza sobie muzykę, skacze na deskorolkach co bardzo utrudnia codzienność mieszkańców trzech bloków. I nikogo to nie obchodzi ze służb, które mają w swych obowiązkach dbanie o spokój mieszkańców. Dlaczego służby pokazują, że można lekceważyć wszystkich jak się ma ochotę poskakać.
Do czego dążą służby, do nieszczęścia? Wtedy się wykażą? Każde zgłoszenie i takie nagłaśnianie są archiwizowane. Przydadzą się w procesie przeciw tym, którzy powinni a się tym nie zajęli.
Żądamy wprowadzenia nakazów. Skoki są możliwe w ograniczonej ilości użytkowników pomiędzy 8:00 a 20:00 oraz zakaz puszczania jakiejkolwiek muzyki, również w parkujących autach. My, też chcemy żyć spokojnie bo to my płacimy podatki miastu a nie dzieciaki.

..18.06.2021 9:58

Mowiac o historii tego klubu.. prosze nie zapominac o jakze chwalebnym fakcie ze najwiekszy sukces tego klubu czyli awans do 1 ligi... został po prostu kupiony :)

System17.06.2021 16:17

Lepiej GKS obejść z daleka.

Euro17.06.2021 12:00

Ryxy Boniek zostal ci tylko tpp top top w atsku kaczynski terlecki czarnecki leeandowsksa ogorek cholecka kurdki obajtek banad
obkuda i na rezerwiie obluda pis pis pis pis

Euro17.06.2021 8:41

Reżimy Polska Węgry Turcja jadą na wczasy a Europa pięknie gra w piłkę.Dziękuję .

Mały Kopernik17.06.2021 7:34

"swoim patronatem objęła prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman."

Lans na okrągło