Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
26 czerwca 2021

Zmiany w GKS-ie. Klub bez prezesa

Zmiany w GKS-ie. Klub bez prezesa
fot. jastrzebieonline

Rada Nadzorcza klubu GKS 1962 Jastrzębie S.A. odwołała 24 czerwca dotychczasowego prezesa klubu, Dariusza Stanaszka. Tymczasowo, obowiązki prezesa pełni Adrian Brachaczek, członek Rady Nadzorczej klubu.

Rada Nadzorcza tłumaczyła swoją decyzję brakiem rozwoju drużyny. Wybór nowego prezesa ma być nowym impulsem i motywacją do dalszego działani. Jak mówi p.o. prezesa, Adrian Brachaczek, decyzje wymagają analizy i czasu, dlatego wybór nowego prezesa nie odbędzie się "na już".

- Chciałbym również z tego miejsca w imieniu swoim, ale też wszystkich osób związanych z GKS-em Jastrzębie – zawodników, pracowników, kibiców i wszystkich ludzi nam przychylnych, bardzo serdecznie podziękować Darkowi Stanaszkowi za sześć  lat pracy na rzecz naszego Klubu. Pamiętajmy, że objął Klub w bardzo trudnym momencie, gdy znajdowaliśmy się w III lidze nie wiedząc do końca, jaka czeka nas przyszłość. Mimo to, w tym okresie GKS Jastrzębie zrobił ogromny skok sportowy, awansując z III do I ligi, ale również organizacyjny, co bez pracy, determinacji i zaangażowania Darka nie byłoby możliwe. Warto o tym pamiętać i to doceniać - mówi Adrian Brachaczek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie

Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Oko proroka14.09.2021 13:47

Wydymaliscie ludzi na karnetach, i ja jako kibic wam tego nie wybaczę teraz karnety sobie powsadzajcie nie chodzi mi o kasę ale jakieś dziękujemy przepraszamy w tym zarządzie tych słów chyba nie znają a pieniądze za lokdaun gdzie poszły na młodzież

Do Osa01.07.2021 15:19

"Duszek Pawełek" jest na wolności i ma się dobrze :)

Emeryt29.06.2021 13:00

Idźcie z powrotem do B klasy i od początku zaczynajcie tu zawsze brak pieniędzy

Osa29.06.2021 10:05

No a duszek pawełek? Przecież on niewinny i on może być prezesem tylko jakoś go nigdzie nie widać.

I już po grypie .28.06.2021 6:11

Jeżeli nie macie planu nadzorczo i po pół roku się to wszystko ro.....to wiecie co was czeka.