Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
BS Kredyt bez gwiazdek
5 lipca 2021

Jest nowy trener GKS Jastrzębie

Jest nowy trener GKS Jastrzębie
fot. GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie ma nowego trenera, został nim Jacek Trzeciak. Podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku.  Nowy trener to były zawodnik. Występował na pozycji pomocnika,  rozegrał 114 meczów w ekstraklasie  i zdobył 5 goli.
 

W poprzednim sezonie Jacek Trzeciak prowadził drugoligową Olimpię Elbląg. Zespół z Elbląga objął, gdy ten zajmował 18. miejsce w tabeli eWinner II ligi, a sezon zakończył na miejscu 16., dającym utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Olimpia pod wodzą trenera Trzeciaka wygrała 8 spotkań, 7 zremisowała i poniosła 11 porażek przy bilansie bramkowym 30-35 i średniej punktów 1,19 na mecz.

W poprzednich latach Jacek Trzeciak był także pierwszym trenerem Olimpii Grudziądz, ROW-u Rybnik oraz Polonii Bytom, którą prowadził trzykrotnie: w I, II i III lidze, a w sezonie 2014/2015 wywalczył awans do II ligi.

Pracował także jako asystent trenerów Dariusza Fornalaka, Jurija Szatałowa, Roberta Góralczyka, Piotra Pierścionka i Jana Urbana.

W przeszłości Jacek Trzeciak, który na boisku występował na pozycji pomocnika, rozegrał 114 meczów w ekstraklasie (74 dla Polonii Bytom, 28 dla RKS-u Radomsko i 12 dla Ruchu Radzionków) i zdobył 5 goli.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trener Jastrzębskiego Węgla odwołany Trener Jastrzębskiego Węgla odwołany

Jastrzębski Węgiel nie pojedzie do Berlina Jastrzębski Węgiel nie pojedzie do Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dawo Hanys11.07.2021 13:13

Zmiana trenera nic tu nie pomoże. Cała drużyna nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu i kręcenia karuzelą. Ino Odra 1922.