Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°18°
Wesele w Dąbrówce
20 lipca 2021

Joga i medytacja picia kawy w Parku Zdrojowym

Joga i medytacja picia kawy w Parku Zdrojowym
fot. UM Jastrzębie

W dwie najbliższe soboty będzie można skorzystać bezpłatnie w zajęciach jogi połączonej z medytacją picia kawy. Wszystko to w pięknym otoczeniu Parku Zdrojowego. Kolejne zajęcia, w sierpniu, odbędą się w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. 

Jastrzębski magistrat zaprasza na ciekawe zajęcia w Parku Zdrojowym. Będzie to joga połączona z medytacją picia kawy w 5 przemianach i (to podczas drugich zajęć) uważnym jedzeniu słodkości.

Zajęcia odbędą się na trawie w Parku Zdrojowym w sobotę, 24 lipca, oraz w kolejną sobotę, 31 lipca, o godz. 9:00 obok kawiarni Central Park.  Jogę poprowadzą instruktorzy z Uzdrowiska Jastrzębie-Zdrój – ciekawego przedsięwzięcia promujący zdrowy styl życia, którego siedziba znajduje się na ulicy Podmiejskiej.

Ale to jeszcze nie wszystko kolejne spotkania zaplanowano w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. W każdą niedzielę sierpnia będą tam odbywać się bezpłatne zajęcia jogi. Strat o godzinie 9:00. Tam swoją radą i doświadczeniem służą instruktorzy z Uzdrowiska Jastrzębie. Może warto w weekend poświęcić chwilę dla siebie i zrobić coś niecodziennego. Być może będzie to początek nowej pasji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Brodzik na OWN i Kąpielisko Zdrój zaczynają sezon letni Brodzik na OWN i Kąpielisko Zdrój zaczynają sezon letni

Dlaczego wycinają drzewa wzdłuż ulicy 1 Maja? Dlaczego wycinają drzewa wzdłuż ulicy 1 Maja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Solberg25.07.2021 19:21

Central Park ! Hahahaha ! Jastrzębie York

Kris23.07.2021 13:04

młody medyk
Dziś o 6:29

Nie zależy mi na twoim płaczu , cieszę się że Ci się tu podoba . Urodziłem się tu, ale nie widzę przyszłości dla moich dzieci w tym mieście . Ale skoro tobie wystarczy kilka biedronek i trawa po pas to cieszę się twoim szczęściem.

młody medyk23.07.2021 6:29

Kris - możesz już wyjechać. Płakać nie będziemy. Mnie się podoba w naszym zielonym, rozwijającym się mieście.

Anal-Iza22.07.2021 9:47

A co tam na tyłach?

Kris22.07.2021 9:41

PiSPO jedno ZŁO
Dziś o 6:23

Człowieku , ludzie szukają pracy a w naszym mieście jej nie ma. Dochodzą jeszcze emeryci górniczy , którzy uciekają z tego niby miasta w piękniejsze zakątki naszego kraju. Coś w tym dziwnego? Nie ma co szukać winnych to wybór ludzi , sam za kilka lat stąd wyjadę bo tu nic nie ma co by mnie interesowało .

Gość21.07.2021 7:27

Super cos sie dzieje. Warto pojsc

Gurnik pszodofy s Sofiufki21.07.2021 6:58

Medytacja picia kafy? A kiedy bencie medytacja picia futki? Jestem wykrztałcony i nieóstannie się czegos óczem