Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
Wesele w Dąbrówce
3 sierpnia 2021

"Jastrzymbioki" czekają na chętnych

"Jastrzymbioki" czekają na chętnych
fot. https://bonclok.pl/

Jeśli chcecie kultywować tradycję śląską, to ta propozycja jest w sam raz dla Was. Zespół folklorystyczny zaprasza chętnych do wspólnego śpiewania i nie tylko. 

W sierpniu ruszają próby zespołu folklorystycznego „Jastrzymbioki”. Spotkania odbywają się w nowej siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu Górnym.

- Jeśli chcesz do nas dołączyć, możesz to uczynić w każdej chwili, wystarczy, że posiadasz minimalne umiejętności wokalne, dysponujesz wolnym czasem, jesteś systematyczny w miarę możliwości i jesteś zdecydowany, by nosić strój regionalny. Kontakt z zespołem: Ewelina Kuśka, tel. 695 091 017 - zachęca Ewelina Kuśka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą zmiany na al.  Józefa Piłsudskiego Będą zmiany na al. Józefa Piłsudskiego

Przyszłość z funduszami. Spotkajmy się 9 listopada Przyszłość z funduszami. Spotkajmy się 9 listopada

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Strażak03.08.2021 20:42

Inicjatywa dobra, głosy może są odpowiednie, tylko ludziom brakuje sympatii do ludzi, raczej mamy zawiść, nienawiść , zazdrość ,mściwość i toksyczność dlatego ciężko będzie z naborem normalnych i mieszczących się w normie zdrowia psychicznego nowych członków. Ale wierzyć trzeba, że znajdą się sympatyczni, potrafiący współpracować z innymi dla dobra kultury ,tradycji ,koleżeńsywa i wspólnej inicjatywy.