Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
3 sierpnia 2021

"Jastrzymbioki" czekają na chętnych

"Jastrzymbioki" czekają na chętnych
fot. https://bonclok.pl/

Jeśli chcecie kultywować tradycję śląską, to ta propozycja jest w sam raz dla Was. Zespół folklorystyczny zaprasza chętnych do wspólnego śpiewania i nie tylko. 

W sierpniu ruszają próby zespołu folklorystycznego „Jastrzymbioki”. Spotkania odbywają się w nowej siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu Górnym.

- Jeśli chcesz do nas dołączyć, możesz to uczynić w każdej chwili, wystarczy, że posiadasz minimalne umiejętności wokalne, dysponujesz wolnym czasem, jesteś systematyczny w miarę możliwości i jesteś zdecydowany, by nosić strój regionalny. Kontakt z zespołem: Ewelina Kuśka, tel. 695 091 017 - zachęca Ewelina Kuśka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Grób jastrzębskiego powstańca odznaczony Grób jastrzębskiego powstańca odznaczony

Jastrzębianie wpiszą narodowość śląską? Jastrzębianie wpiszą narodowość śląską?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Strażak03.08.2021 20:42

Inicjatywa dobra, głosy może są odpowiednie, tylko ludziom brakuje sympatii do ludzi, raczej mamy zawiść, nienawiść , zazdrość ,mściwość i toksyczność dlatego ciężko będzie z naborem normalnych i mieszczących się w normie zdrowia psychicznego nowych członków. Ale wierzyć trzeba, że znajdą się sympatyczni, potrafiący współpracować z innymi dla dobra kultury ,tradycji ,koleżeńsywa i wspólnej inicjatywy.