Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°17°
Sklep Medicanna
5 sierpnia 2021

Krew przed drzwiami zaniepokoiła mieszkańców

Krew przed drzwiami zaniepokoiła mieszkańców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Strażacy zostali zaalarmowani przez opiekuna mężczyzny, który zobaczył dużą plamę krwi przed drzwiami do jego mieszkania. Obawiał się, że lokator doznał ciężkich obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce środę,  jednym z bloków przy ulicy Marusarzówny. Kiedy opiekun 65-latka zobaczył dużą plamę krwi przed wejściem do mieszkania, zaniepokojony powiadomił straż pożarną.

Po przyjeździe zastępów na miejsce okazało się, że lokator sam otworzył mieszkanie, ma obtarcie skóry na głowie i siniaka.

- Twierdzi, że przewrócił się na zewnątrz budynku. Działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie, oraz przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego obecnego na miejscu zdarzenia. Mężczyzna został zabrany - informuje PSP

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krew schodzi w niesamowitym tempie Krew schodzi w niesamowitym tempie

"Brat mnie pobił, pomóżcie!" "Brat mnie pobił, pomóżcie!"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do "Jan Siniak"05.08.2021 14:19

Skóra na głowie jest bardzo dobrze ukrwiona. Stąd dużo krwi.

@S05.08.2021 13:03

Zgłosić sprawę i nagłośnić w programach takich jak Alarm, Interwencja czy Uwaga.

S05.08.2021 10:52

Pan został zaopatrzony i wrócił do domu....Ten człowiek regularnie nadużywa alkoholu od dłuższego czasu .Dwa lata temu bardzo osobiście przeżyliśmy pożar w tej samej klatce ,w której mieszka ten Pan .Wtedy powodem wzniecenia ognia były papierosy i alkohol. Jesteśmy przerażeni obecną sytuacją... Pan również pali papierosy i upija się na umór. Regularnie odwiedza Go Opieka Społeczna, wiele razy interweniowała straż ,pogotowie ,ponieważ Pan np. leżał przed klatką w kałuży krwi. Okazuje się, że do momentu popełnienia wykroczenia przez tego Pana policja nie może interweniować ,Opieka Społeczna tylko może starać się mu pomóc...Nie można mimo tego ,że ten człowiek stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i sąsiadów podjąć żadnych kroków. On musi podpisać zgodę na leczenie...Jesteśmy bezradni...Czy musi dojść do tragedii żeby można było zareagować?
Żyjemy w ciągłym lęku...

Jan Siniak 05.08.2021 9:59

Obtarcie skóry na głowie i siniaka.....duża plama krwi