Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Wesele w Dąbrówce
12 sierpnia 2021

Chcesz wynająć mieszkanie? Wypełnij ankietę

Chcesz wynająć mieszkanie? Wypełnij ankietę
fot. UM jastrzębie

Osoby chcące wynająć mieszkanie, z możliwością przejęcia go na własność w przyszłości, mogą zadeklarować taką chęć, wypełniając ankietę.

Gmina Jastrzębie-Zdrój planuje, we współpracy z innymi gminami oraz Krajowym Zasobem Nieruchomości, utworzyć Spółkę Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, celem której będzie budowa lokali  mieszkalnych w ramach preferencyjnych kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego oraz przy wsparciu finansowym z Funduszu Dopłat i Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa. 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa to nowa formuła obecnie funkcjonujących TBS-ów. Każdy zainteresowany uzyskaniem mieszkania proszony jest o wypełnienie anonimowej ankiety.

Ankieta pozwoli określić skalę zainteresowania ofertą SIM wśród mieszkańców Gminy Jastrzębie-Zdrój. Zapytania, opinie i udzielone w ankiecie informacje będą przydatne przy opracowaniu projektu budowlanego, pozwolą również ustalić potrzebną strukturę i wielkość mieszkań

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budują mieszkania w Zdroju Budują mieszkania w Zdroju

Budują blok TBS w Zdroju Budują blok TBS w Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Barney 30.08.2021 12:57

Do Drabas-fan

Skończ chłopcze ćpać to świństwo?

Drabas-fan12.08.2021 10:09

Strata materiałów budowlanych - osada górnicza się wyludnia - w perspektywie spłaty kredytów hipotecznych nie zostanie tu nikt młody, emeryci w wielkiej płycie i zapijaczeni ryle wywaleni z upadających kopalń. Bytom 2.0

zyeb12.08.2021 9:08

Ważna informacja dla mieszkańców tej upadającej osady gróniczej, którzy nie umieją związać końca z końcem.