2°
Wesele w Dąbrówce
1 września 2021

Jastrzębianka mistrzynią Polski w boksie

Jastrzębianka Aleksandra Cyrek została Mistrzynią Polski kadetek w boksie. Trenerem młodej zawodniczki jest Jarosław Pietrzyk.

Aleksandra Cyrek wróciła ze złotym medalem z  XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Zawodniczka reprezentowała Bokserski Klub Sportowy. Jastrzębianka zaprezentowała świetną formę, zwyciężyła dwie walki turniejowe, kończąc je przed czasem. Wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski 2021 roku.

- Dyspozycja i styl, jaki pokazała nasza zawodniczka, został zauważony wśród sędziów i Ola zyskała również puchar za najlepszą zawodniczką turnieju! - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Trenerem pięściarki jest Jarosław Pietrzyk.