Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
7 września 2021

72-letnia kobieta poszkodowana w autobusie miejskim

72-letnia kobieta poszkodowana w autobusie miejskim
fot. MZK Jastrzębie

Wymuszenie pierwszeństwa na autobusie komunikacji miejskiej nie zawsze kończy się dobrze dla pasażerów. W wyniku takiego zdarzenia 72-letnia staruszka, jadąca autobusem, została przewieziona do szpitala.

Kierowca autobusu miejskiego został zmuszony do nagłego hamowania. Znajdującą się w pojeździe pasażerka wywróciła się i złamała nogę. Kobieta została odwieziona do szpitala.

- Kierujący autobusem komunikacji miejskiej zbliżając się do skrzyżowania, z ulicą Malinową został zmuszony do gwałtownego hamowania, gdyż pojazd osobowy, który wyjechał z ulicy Malinowej, na ulicę Powstańców Śląskich wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku hamowania 72-letnia pasażerka, stojąc przy drzwiach, wywróciła się. Na miejsce przybył Zespół Pogotowia Ratunkowego, który zabrał kobietę do szpitala. Kobieta doznała urazu złamania prawej nogi - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Objazd komunikacji miejskiej. Zamknięta ulica Warszawska Objazd komunikacji miejskiej. Zamknięta ulica Warszawska

Mężczyzna ranny w wypadku na Drodze Głównej Południowej Mężczyzna ranny w wypadku na Drodze Głównej Południowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Luli07.09.2021 13:13

72 lata to nie staruszka. 80 lat i więcej to kto?

Ubaw07.09.2021 10:10

72 letnia staruszka?

Podpis07.09.2021 8:10

A sprawca? Uciekł.