Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
7 września 2021

72-letnia kobieta poszkodowana w autobusie miejskim

72-letnia kobieta poszkodowana w autobusie miejskim
fot. MZK Jastrzębie

Wymuszenie pierwszeństwa na autobusie komunikacji miejskiej nie zawsze kończy się dobrze dla pasażerów. W wyniku takiego zdarzenia 72-letnia staruszka, jadąca autobusem, została przewieziona do szpitala.

Kierowca autobusu miejskiego został zmuszony do nagłego hamowania. Znajdującą się w pojeździe pasażerka wywróciła się i złamała nogę. Kobieta została odwieziona do szpitala.

- Kierujący autobusem komunikacji miejskiej zbliżając się do skrzyżowania, z ulicą Malinową został zmuszony do gwałtownego hamowania, gdyż pojazd osobowy, który wyjechał z ulicy Malinowej, na ulicę Powstańców Śląskich wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku hamowania 72-letnia pasażerka, stojąc przy drzwiach, wywróciła się. Na miejsce przybył Zespół Pogotowia Ratunkowego, który zabrał kobietę do szpitala. Kobieta doznała urazu złamania prawej nogi - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wypadek motocyklisty na ul. Piłsudskiego Wypadek motocyklisty na ul. Piłsudskiego

Wypadek na Drodze Głównej Południowej Wypadek na Drodze Głównej Południowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Luli07.09.2021 13:13

72 lata to nie staruszka. 80 lat i więcej to kto?

Ubaw07.09.2021 10:10

72 letnia staruszka?

Podpis07.09.2021 8:10

A sprawca? Uciekł.