Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
9 września 2021

79-letnie małżeństwo ranne w wypadku komunikacyjnym

79-letnie małżeństwo ranne w wypadku komunikacyjnym
fot. KMP Jastrzębie

To już kolejny wypadek, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na ulicy Połomskiej doszło do zderzenia samochodu z autobusem. 79-letnie małżeństwo zostało przewiezione do szpitala.

Kierowca autobusu komunikacji miejskiej musiał gwałtownie hamować, ponieważ 72-letnia kobieta, poruszająca się toyotą, wyjeżdżając z drogi dojazdowej do jednego ze sklepów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia pojazdów.

- 36-latka, która kierowała autobusem, nie mogąc uniknąć zderzenia, gwałtownie zahamowała, w związku z tym kilku pasażerów upadło na podłogę, jeden z mężczyzn stracił przytomność. Małżeństwo w wieku 79-lat z poważnymi obrażeniami głowy oraz obojczyka trafiło do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była zablokowana - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Mundurowi apelują, do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana

Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
abc09.09.2021 19:19

I nadal nikomu nie wydaje się to dziwne?
Po raz kolejny biedny kierowca autobusu został "wystawiony"?
Mówią że statystyka to suka, ale.... nic się nie dzieje bez powodu :-)

Hetman Podlaski09.09.2021 8:45

Pani z Toyoty zabrać prawo jazdy i kupić bilet miejski na autobus. Przecież ona ma 30 sekund czasu reakcji.

Dżordż Lowerboj09.09.2021 7:37

Z całą pewnością zawinił brak ronda w tym miejscu, oślepiające słońce i rzęsisty deszcz. Nie bez znaczenia także były ostry łuk drogi oraz nieodśnieżona jezdnia. Wszystko, wszystko jest winne, tylko nie Polak katolik.