KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
BS Kredyt bez gwiazdek
9 września 2021

Policjanci - "poszukiwacze" zatrzymali ukrywającego się człowieka

Policjanci - "poszukiwacze" zatrzymali ukrywającego się człowieka
fot. KMP Jastrzębie

3,5 roku-tyle do odsiadki w więzieniu miał ukrywający się mężczyzna. Jastrzębscy policjanci wpadli na jego trop i zatrzymali oraz przekazali do zakładu karnego. 

Grupa kilku policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu to policjanci określani potocznie mianem „poszukiwaczy”.  Oprócz znajomości prawa muszą być cierpliwi, skrupulatni i biegle posługiwać się najnowszymi zdobyczami techniki. Sięgają do różnych metod, aby zrealizować zarządzenia sądu.

Jeden z poszukiwanych ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć odsiedzenia zaległej kary więzienia - 3,5 roku. 

- We wtorek jastrzębscy policjanci zatrzymali poszukiwanego na terenie Żor. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, Żorach oraz Tarnobrzegu. Łączny czas do "odsiadki" to 3,5 roku. Mężczyzna miał wyroki między innymi za posiadanie środków narkotycznych, niezatrzymanie do kontroli drogowej - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odnaleziono poszukiwaną 16-latkę Odnaleziono poszukiwaną 16-latkę

Gdzie jest ta dziewczyna? Gdzie jest ta dziewczyna?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do instytut09.09.2021 22:06

Siedząc przed ósmą na kompie też wydajesz się figo fago.

Ja09.09.2021 18:57

To są naprawdę fachowcy

Jimi09.09.2021 12:53

Alcapone

Instytut09.09.2021 7:49

Marka Jastrzębie Zdrój. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.