Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
6 maja 2011

Mobilny rozkład autobusowy? Teraz już tak

Jastrzębie-Zdrój jest kolejnym miastem, które będzie miało swój rozkład jazdy na telefony komórkowe. Wystarczyło zagłosować na nasze miasto na stronie producenta aplikacji Transportoid.

O akcji poinformował nas Antyjasnet.pl, który zachęcał swoich internautów do oddawania głosów. Nie trzeba było długo czekać żeby Jastrzębie-Zdrój znalazło się na pierwszym miejsu listy. Jak zapewnia producent programu, rozkład autobusowy dla naszego miasta na pewno znajdzie się w przyszłości w jego aplikacji.

Na stronie programu nadal odbywa się głosowanie mające wyłonić miasta, które dołączą do 47 miejscowości korzystających z mobilnej wersji rozkładu autobusowego. Transportoid działa na telefony z systemem Android. Aby zagłosować wystarczy przejść na stronę http://pomysly.transportoid.com/forums/104741-miasta i kliknąć przycisk "Głosuj" przy odpowiednim mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dodatkowe kursy autobusów na Wszystkich Świętych Dodatkowe kursy autobusów na Wszystkich Świętych

Na ulicach mniej autobusów, jak w wakacje Na ulicach mniej autobusów, jak w wakacje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
ruptawiok18.05.2011 17:20

szkoda że to tylko na android ...

Piotr G.07.05.2011 21:47

398 głosów i wygrana, teraz tylko czekać aż rozkład będzie dostępny. Mam nadzieje iż stosowny komunikat się na portalu znajdzie, by nagrodzić prace autora rozkładu.

angweiss07.05.2011 17:56

Poleciały 3 głosy :)

Antyjasnet fan07.05.2011 17:28

Informacja potwierdzona u źródła: Antyjasnet i JastrzebieOnline połączyły siły przy tej akcji. AJ zaproponował JO współpracę a ci natychmiast pozytywnie prośbę rozpatrzyli. Szkoda tylko, że JO nie napisało nic o antyjasnecie w tej kwestii.A Jasnet oczywiście daleko z tyłu...

Piotr G.07.05.2011 15:25

Dawno temu w celu sprawdzenia programu zainstalowałem GO i śledzę jego rozwój.
Z racji poruszania się przez większość czasu samochodem nie chciało mi się samemu bawić w dodanie rozkładu MZK. W wersji abonamentowej można lokalizować przystanki przez GPS, oczywiście najpierw tam muszą być dodane. Jeżeli rozkład naszego MZK się tam znajdzie i będzie na bieżąco aktualizowany to będzie super, a nawet warto będzie wydać 10PLN do wersji z bajerami.

Vladarionpl07.05.2011 14:59

Dzięki za wsparcie w walce z Piłą! Te rozkłady naprawdę się przydadzą!

Antyjasnet fan07.05.2011 14:46

Warto zauważyć, że inicjatywę rozpoczął wczoraj Antyjasnet.pl, ale jak podejrzewam autorzy JO działają w porozumieniu z chłopakami z AJ. Tak dalej! :)