Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
BS Kredyt bez gwiazdek
25 października 2021

Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy

Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy
fot.

Oficjalnie zarejestrowano jastrzębski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem finału w naszym mieście jest Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość”, działającym przy Zespole Szkół Nr 2.

Szef sztabu Jarosław Potępa zapowiada, że sztab zaczyna pracę nad 30. finałem, który odbędzie się pod hasłem: Przejrzyj na oczy!

- Ruszyły prace nad naszym, jastrzębskim finałem. Jeśli tylko sytuacja pandemiczna pozwoli, to scena główna będzie znajdowała się, wzorem lat ubiegłych, przed kinem „Centrum”. Siedzibą sztabu jest Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, tam wolontariusze otrzymają identyfikatory i tam będziemy liczyć pieniądze - mówił.

Szczegółowy program jest trakcie opracowania. Rejestracja wolontariuszy rusza od dnia 8 listopada. Szczegóły zostaną podane wkrótce. 

- Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość” już drugi raz będzie organizatorem jastrzębskiego finału WOŚP. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji charytatywnej, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych mieszkańców - mówiła Anna Kłosowska, prezes stowarzyszenia, nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju.

Jubileuszowy 30. finał WOŚP jest dla  zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci i odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rondo zostanie otwarte w długi weekend Rondo zostanie otwarte w długi weekend

Jest plac im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jest plac im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość26.10.2021 17:00

W zeszłym roku dałem najwięcej w życiu na WOŚP. W międzyczasie porzuciłem pracę, zrobiłem dziecko i znalazłem lepiej płatną pracę... W tym roku mam nadzieję pobić zeszłoroczny rekord, tylko po to żeby naszym lekarzom chciało się dalej pracować w naszym dziwnym kraju, w dziwnych czasach...

Nikodem M.26.10.2021 7:47

Super, nie przejmujmy się toksycznym ujadaniem przeciwników pomagania i róbmy swoje

Borys25.10.2021 12:43

Znów Miasto wyda 30-40 tys. na organizację WOŚP tj. na coś co jest promowane jako akcja całkowicie charytatywna.

Oko proroka25.10.2021 11:57

Dawałem na orkiestrę jak i moja świętej pamięci mama leczw tym roku nie dam grosza bo Owsiak przesadził z tym politycznym bełkotem zapomniał że ludzi się nie różnicuje bay, bay złoty melonie

Prawdomowny25.10.2021 11:11

Przejrzyj na oczy, czyli klasyczna zagrywka z chwytliwym hasłem, ze niby kto nie z nami ten wrog. W dobie faszyzowania i oficjalnego już dzielenia społeczeństwa na lepszych i gorszych takie metody maja zielone światło i przyzwolenie od rzadu, korporacji i mediów. Przykre jak łatwo manipulować stadem głupców.

To sem ja25.10.2021 9:40

Wirus wośp-u ju ju jurka nie tyka. On jest inteligentny...

Kola25.10.2021 8:51

Jak chcecie przeprowadzić WOŚP w czasie pandemii ? To będzie styczeń , czyli apogeum zachorowań na cokolwiek . WOŚP chce nas pozarażac!? Czy o co chodzi ?

Jan Zbiórka 25.10.2021 8:23

Jarosław Potępa , przejrzyj na oczy i powiedz wszystkim że Złoty Melon utrzymuje się ze zbierania pieniędzy przez dzieci na mrozie .