KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
2 listopada 2021

Policjanci na koniach i z psami zabezpieczali mecz

Policjanci na koniach i z psami zabezpieczali mecz
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę na Stadionie Miejskim rozegrano mecz piłkarski pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie a GKS Katowice.  Jastrzębscy policjanci przy wsparciu mundurowych z innych miast zabezpieczali imprezę.

W sobotę na Stadionie Miejskim odbył się mecz podwyższonego ryzyka, pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie i GKS Katowice. Mecz zabezpieczali jastrzębscy policjanci oraz z katowickiego oddziału prewencji, bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji oraz przewodnicy psów służbowych z Rybnika, a także zespół konny z Częstochowy.

- Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych poważnych incydentów - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 
Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto poznaje tego mężczyznę? [video] Kto poznaje tego mężczyznę? [video]

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
do Prawdomowny03.11.2021 22:20

Nareszcie prawda niczym nie skażona.
Taka władza lubi prostactwo. Można im wmówić wszytko. Polewając ich zawartością szamba, można im powiedzieć, że to najlepsze perfumy. Tak dziś zrobił Glapiński, która walczy z Morawieckim o prymat największego kłamstwa. Idą łeb w łeb. Każdy ma swój a przypominają ten, który ma pseudo Balbina.

Prawdomowny02.11.2021 15:56

@Adam: bo zyjemy w dzikim i zacofanym kraju, gdzie co trzeci przepis to fikcja literacka. Wmówiono ludziom, ze dogoniliśmy mityczny zachod, ale mentalnie bliżej nam do niewielkiego afrykańskiego państewka, w którym prawo ustala silniejszy. Niektórzy na takie słowa się oburzają, ale to niestety przykra prawda.

Adam02.11.2021 12:17

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego musi być taka obstawa? Idą na mecz hokeja czy siatkówki nie ma takiego cyrku. Banda huliganów i patogi tylko chodzi na stadion

do prąd z dynama Dziś o 7:2002.11.2021 11:45

A gdzie mieli postawić? Ja sobie nie życzę żeby to zbiorowisko chamstwa meczowego było na obrzeża miasta.
Przeszkadza wam smog z pieców to i nap przeszkadza wredne towarzystwo na meczach.

Andrzej 02.11.2021 8:44

Widziałem w cyrku

prąd z dynama 02.11.2021 7:20

Ten stadion kto to wymyślił żeby w środku króliczoków budować boisko z trybunami

Instytut02.11.2021 7:05

Przestać dawać pieniądze mieszkańców na tę bandyterke, ryzyko minie.

Dżordż Lowerboj02.11.2021 6:53

Temu koniu na zdjęciu coś urosło na garbie.