Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
Wesele w Dąbrówce
3 listopada 2021

Jastrzębianin nie wyszedł żywo z karambolu

Jastrzębianin nie wyszedł żywo z karambolu
fot. KMP Jastrzębie

Na autostradzie A1 w miniony piątek doszło do karambolu. Niestety 60-letni jastrzębianin nie wyszedł żywo z tego wypadku. Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach porannych.

Na żorskim fragmencie autostrady A1 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz dwóch samochodów dostawczych. 60-letni mieszkaniec jastrzębia, jadący autem marki Hyundai doznał obrażeń, które spowodowały jego śmierć. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzny nie dało się uratować.

- Kierujący renault trafikiem, 50-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył hyundaia. Ten z kolei siłą uderzenia zderzył się z jadącym przed nim renault masterem, a następnie dostawczy renault uderzył w tył skody - informuje Komenda Miejska Policji w Żorach.

Jak ustalili policjanci, poważnych obrażeń ciała doznał 50-letni kierowca renault, a także 60-latek jadący hyundaiem, w związku z czym obydwaj zostali przetransportowani do szpitala. 63-latkowi z Rawicza kierującemu drugim renault oraz 30-letniej Czeszce jadącej skodą na szczęście nic się nie stało. Niestety obrażenia, jakich doznał 60-letni jastrzębianin były na tyle poważne, że mężczyzna pomimo udzielonej pomoc zmarł.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

71-latek potrącony na pasach 71-latek potrącony na pasach

Samochód potrącił 14-latka na rowerze Samochód potrącił 14-latka na rowerze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Myju, myju... po moim kiju03.11.2021 9:25

Że przeludnienie?

Jakie przeludnienie?

Sekcji naturalnej ciąg dalszy.

Gość03.11.2021 6:52

Jazda na zderzak, wszędzie jest to samo