Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Sklep Medicanna
3 listopada 2021

Innowacyjne firmy zaprezentują się w Jastrzębiu

Innowacyjne firmy zaprezentują się w Jastrzębiu
fot. pixabay

Pod koniec listopada w Jastrzębiu spotkają się przedstawiciele młodych, innowacyjnych firm w ramach  I Subregionalnego Targów Biznesu STARTUPOVO'2021.

Graficy, informatycy, przedstawiciele branży reklamowej czy gastronomicznej - młode, innowacyjne firmy zaprezentują sie w naszym mieście.

- Targi są uwieńczeniem projektów europejskich, dzięki którym w Inkubatorach prowadzonych przez instytucje BLUEFORM z Jastrzębia-Zdroju oraz Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. z Żor w naszym Subregionie Zachodnim powstały 184 nowe firmy. Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz i okoliczne miejscowości zasiliło wielu utalentowanych przedsiębiorców. Decyzją partnerów wraz z Miastem Jastrzębie-Zdrój, Stowarzyszeniem EBI Association otworzyliśmy się na zewnątrz tworząc dostępne dla wszystkich firm I Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na Facebooku organizatora.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Firmy gastronomiczne, specjaliści i usługodawcy z Warszawy Firmy gastronomiczne, specjaliści i usługodawcy z Warszawy

Bezpłatne szkolenia dla jastrzębian z nowych technologii Bezpłatne szkolenia dla jastrzębian z nowych technologii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
...12.11.2021 7:04

Czy któraś z tych firm o kosmicznych dokonaniach przedstawi w końcu ulepszony model łopaty dla górników?

Dżon łejn10.11.2021 8:27

Chętnie pójdę na prezentację tylko GDZIE!?

PiS+PO10.11.2021 6:18

Jastrzębska KOalicja jako jedyna ma szansę na dwadzieścia lat bycia w dobrobycie.

Gość07.11.2021 18:12

Blueform i ebi bierze kasę to musi coś robić . Jak rozliczać działania i rozpiszą miliony z projektów. Kilka pokazów i konto się zgadza.

Ktoś tam05.11.2021 19:59

Obserwując działania tego całego blueformu odnoszę wrażenie, że to jedna z nielicznych firm, której chce się jeszcze cokolwiek robić dla tego miasta i mieszkańców.

Bob05.11.2021 16:15

Ilu z Jastrzębia?

Prawdomowny05.11.2021 8:53

Innowacyjne jest wynalezienie czegos lub znalezienie niszowej branży, na której da się zarabiać a nie -iść na całość-, szpanować autem w lizingu a pracownikowi płacić minimalna krajowa. Właśnie przez takie myślenie życzeniowe, ze każdy może mieć firme, na rynku jest taki bałagan jaki jest, ze znalezienie uczciwego i normalnego pracodawcy graniczy z cudem bo większość to narzekające na wszystko Janusze i Grażyny bez pomysłu na biznes bądź jego rozwój. Gdyby tak nie było to ludzie nie wyjeżdżaliby do pracy za granicą tylko okupowaliby tych innowacyjnych przedsiębiorców dzielnie walczących ze złymi przepisami i nieprzyjaznym środowiskiem.

******* Ishan05.11.2021 6:22

@Przedsiębiorca

"Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz i okoliczne miejscowości zasiliło wielu utalentowanych przedsiębiorców."

Wyjdź z Matrixa. Wielu utalentowanych naszych pracowników zasiliło ale pracodawców w Republice Czeskiej.

Przedsiębiorca04.11.2021 22:18

Targi są uwieńczeniem projektów europejskich, dzięki którym w Inkubatorach prowadzonych przez instytucje BLUEFORM z Jastrzębia-Zdroju oraz Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. z Żor w naszym Subregionie Zachodnim powstały 184 nowe firmy. Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz i okoliczne miejscowości zasiliło wielu utalentowanych przedsiębiorców.

Ktoś kto się nie podpisuje 04.11.2021 18:57

Przeczytałem całą stronę o targach i ani słowa nie znalazłem, ze tam mają być tylko innowacje. Tam ma być spotkanie biznesu. Nowego i rozwojowego. Co wy tu gadacie. I fajne są tematy wg Facebooka. Ja się tylko na to zapisuje-JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO POLSKIEGO ŁADU! Temat mega! Oby tylko Kałuży nie wzięli. Na prelegenta;)))))))

Prawie organizator04.11.2021 18:54

Co za ludzie! Nic się nie dzieje - źle. Coś się dzieje - trzeba skrytykować zanim się sprawdzi! Ludzie! Jak robimy coś fajnego wreszcie i może się zadziać, to zacznijcie wspierać a nie nam skrzydła podcinacie! My na prawdę się staramy! Tak trudno docenić?

Mentalista04.11.2021 18:51

Co oni tu wypisują! Coś wiedzą ze dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele! To nie jest dla innowacji tylko dla MŚP! I w Jastrzębiu dla całego subregionu! Bo w projekcie którym byłem powstało ponad 140 firm z rejonu. Do tego inne firmy które chcą się pokazać! To ze to jest w Jastrzebiu w tym roku to się dziwie, od początku mówiłem żeby to zrobić w Rybniku! Ale się Blueform uparł!
A Gość z 11 ilestam niech spada na drzewo! Wejdź raz do Blueform to Ci szczena opadnie jak tam traktują ludzi i ile robią dobrej roboty! Żal dupe ściska, jak ktoś robi coś dobrze, a ty w życiu umiesz tylko hejtowac, nie?!

Jesion04.11.2021 17:56

Widzę, iż wypowiadają się sami wirtuozi biznesu. Ciekawe ilu z nich odważyłoby się pójść na całość i założyć własną małą firmę. Dla tych nielicznych którzy to zrobili jest właśnie to wydarzenie. W dzisiejszych warunkach gospodarczych innowacją jest założyć własną firmę i funkcjonować po roku. Proszę więc aby zamiast krytykować i pluć jadem, to trzymać kciuki za młodych ludzi którzy wzięli los w swoje ręce. Zdrowia fizycznego i psychicznego życzę.

Bolo04.11.2021 15:26

Przeciez mamy innowacyjny produkt z J-bia. Podświetlana ławka z ładowarką, hahahhaa, kurtyna!!!

Prawdomowny04.11.2021 14:46

@Nawis inflacyjny: aj waj, oni tylko dobrze swoje role odgrywają. Sporo, o ile nie większość tych genialnych pomysłów powstaje nie w sejmie lub senacie? tylko w jidysz ;) Grabież trwa i będzie postępowała.

Gość04.11.2021 11:18

Blueform ebi i kilka innych nazw. Ta sama firma pod kilkoma nazwami bierze kasę na szemrane nic nie wnoszące projekty.

Prawdomowny04.11.2021 11:06

Innowacja (innovation) to wdrożenie nowego lub znacząco udoskonalonego produktu (wyrobu lub usługi) lub procesu, nowej metody marketingowej lub nowej metody organizacyjnej w praktyce gospodarczej, organizacji miejsca pracy lub stosunkach z otoczeniem. - teraz dylemat, która cześć definicji miał autor na myśli. Znając jastrzębskie realia, pewnie chodzi o zastąpienie telefonu komunikatorem internetowym.

******* Ishan04.11.2021 8:11

"Graficy, informatycy..." to szalenie potrzebne trendy w tak ochoczo zatrudniającej u nas wielkiej firmie JSW SiG.

Dżordż Lowerboj04.11.2021 8:10

Najlepiej i najtaniej będzie tą całą degrengoladę zainstalować w tak reklamowanym przez panią burmistrz punkcie, czyli w okrąglaku, albo w pasażu podziemnym. Tam do woli będą sobie mogli wizualizować, co chcą.

Oko proroka04.11.2021 7:48

Zaprezentują się i tyle ,czy może, aż tyle?

seboc04.11.2021 7:42

Dolina krzemowa normalnie. Proponuję, żeby na tą dolinę wykorzystać któreś z zapadlisk pokopalnianych.
Poza tym do kogo skierowana jest ta oferta? Może do górników, którzy mają się przebranżawiać? No bo chyba nie do młodzieży, która za wykształceniem i za chlebem dawno już stąd wyemigrowała i robi to w dalszym ciągu.

Jan Mały Biznesmen04.11.2021 7:35

Najlepiej niech się spotkają na targu na A Bożka , tam właśnie jest targ małych biznesów .

Spawacz04.11.2021 7:23

Cos sie dzieje. Na poczatek firmy z innych miast zaprezentuja nauczycielce ze mozna tworzyc firmy w miescie a nie tylko gadac o tajemniczych inwestorach.
Juz mielismy takiego rudego cwaniaka, ktory mial tajemniczych katarskich inwestorow na zakup stoczni.
A gdzie sa stocznie? Czy ktos widzial inwestora z Kataru?

Moze by tak sweet focia na rondzie, moze by tak cos dla ludzi.

Instytut04.11.2021 7:22

"młode, innowacyjne firmy zaprezentują sie w naszym mieście."

Te, co prowadza kursy technologiczne za pomoca olowka i zeszytu?