Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
BS Kredyt bez gwiazdek
18 listopada 2021

Kredyt gotówkowy na podstawie dowodu osobistego

Kredyt gotówkowy na podstawie dowodu osobistego
fot. materiały prasowe

Masz zamiar wykonać remont mieszkania, zrobić większe zakupy, a może potrzebujesz dotykowego zastrzyku gotówki na nadchodzące święta Bożego Narodzenia? Niezależnie od tego, jaką opcje wybierzesz, bez problemu możesz wziąć pożyczkę jedynie na dowód osobisty. Dlaczego to duże ułatwienie? Ominą Cię kolejki w oddziałach bankowych i konieczność przedstawiania szeregu dokumentacji mającej na celu uwiarygodnienie Twojego źródła dochodu. Minimum formalności załatwisz za pomocą internetu, nie ruszając się z wygodnego, domowego fotela. 

  • Kredyt gotówkowy bez dodatkowych formalności - pozabankowe pożyczki ratalne
  • Pożyczka na dowód - przelew na numer rachunku bankowego  

Kredyt gotówkowy bez dodatkowych formalności - pozabankowe pożyczki ratalne 

Pożyczki na dowód osobisty to powszechnie uznawana praktyka mająca zastosowanie głównie w oddziałach pozabankowych. Zdarza się, że niektóre banki również mogą udzielić pożyczki gotówkowej na podstawie okazanego dowodu osobistego, dzieje się tak jednak najczęściej w przypadku podpisywania umowy kredytowej na niewielkie kwoty, do kilku tysięcy złotych oraz w przypadku kiedy współpracowaliśmy już z danym oddziałem bankowym i posiadamy w nim historię kredytową.

Aby otrzymać pożyczki na dowód online, należy mieć ukończone 18 lat, mieć polskie obywatelstwo oraz zamieszkiwać na stałe na terenie Polski. Jedynie w takim przypadku podpisanie umowy kredytowej na podstawie dokumentu tożsamości bez konieczności dostarczania zaświadczenia od pracodawcy o wysokości zarobków, będzie możliwe. Istotnym jest również brak negatywnej historii w biurze informacji kredytowej, ta może być przeszkodą w szybkim podjęciu gotówki. 

Pożyczka na dowód - przelew na numer rachunku bankowego

Decydując się, na zaciągniecie pożyczki na dowód osobisty, wystarczy nam dostęp do komputera z Internetem lub telefon komórkowy, za pomocą którego w zaledwie 10 minut wypełnimy prosty formularz, który pozwoli nam przekazać swoje dane do oddziału bankowego lub pozabankowego, decydującego o przyznaniu kredytu. 

Po wypełnieniu wniosku pożyczkodawca weryfikuje naszą tożsamość na podstawie przelewu internetowego z prywatnego rachunku bankowego na wskazany numer konta. Kwota zazwyczaj wynosi ok. 1 zł. i jest zwracana na nasz rachunek po pozytywnym przejściu akceptacji i weryfikacji danych. Tego typu metoda pozwala zaoszczędzić czas i nie generuje konieczności skanowania dokumentów, które następnie musielibyśmy przesłać mailem. Warto pamiętać, aby przed zaciągnięciem kredytu sprawdzić, jaka jest roczna stopa oprocentowania i ogólne warunki kredytu, tak aby podczas podpisywania umowy pożyczki nie wpędzić się w zbyt wysokie koszty. 

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przekleił metkę z tańszego towaru na droższy Przekleił metkę z tańszego towaru na droższy

Do jakiego wieku można wziąć kredyt? Do jakiego wieku można wziąć kredyt?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!