Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
Sklep Medicanna
10 grudnia 2021

24-latka kradła perfumy z drogerii

24-latka kradła perfumy z drogerii
fot. pixabay

Młoda kobieta systematycznie okradała jastrzębskie drogerie. Jej ulubionym towarem były drogie perfumy. W ten sposób „zarobiła” 1500 zł.

24-latka, niemająca stałego miejsca zamieszkania, regularnie odwiedzała drogerie, w których kradła drogie perfumy.

- Złodziejka napełniała wózek sklepowy interesującym ją towarem i w trakcie przemieszczania się po sklepie chowała perfumy pod kurtkę, następnie wychodziła ze drogerii, nie płacąc za towar - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Podczas jednej z kradzieży złodziejka została rozpoznana przez pracownika ochrony sklepu, który powiadomił mundurowych. Stróże prawa zatrzymali kobietę. Wartość strat poniesionych z tytułu kradzieży, których dokonał wyniosła ponad 1000 zł.

24-latka usłyszała już zarzuty kradzieży. Za kradzieże grozi kara do 5 lat więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach

Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Polix10.12.2021 16:28

Czepiacie się dziewczyny. To nie ona jest winna, to perfumy są za drogie... Jakby kosztowały złotówkę to by ich nikt nie kradł.

Instytut10.12.2021 7:16

Codzienność