Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Wesele w Dąbrówce
14 grudnia 2021

31-latka kryła pod peruką swoją tożsamość

31-latka kryła pod peruką swoją tożsamość
fot. KMP Jastrzębie

31-letnia kobieta została zatrzymana podczas kradzieży sklepowej. Podawała się za inną osobę, wkładając na głowę perukę.  Nic dziwnego, była  poszukiwana do odbycia kary więzienia. 

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zdarzenia, sprawdzili tożsamość zatrzymanej kobiety. Jakież było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że powinna ona przebywać w zakładzie karnym.

- Mundurowi postanowili wobec tego skontaktować się z zakładem karnym, gdzie potwierdzili, że osoba o podanych danych przebywa w tej placówce. Wtedy zatrzymana poddała się i ujawniła swoją prawdziwą tożsamość. Wówczas okazało się, że jest to poszukiwana 31-latka. Kobieta posługiwała się danymi swojej o rok młodszej znajomej, do której była bardzo podobna. Tylko kolor włosów nie odpowiadał jej wyglądowi, ale to nie było przeszkodą - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszystko wyjaśniło się za sprawą peruki, którą kobieta założyła w celu wprowadzenia stróżów prawa w błąd. Na pierwszy rzut oka była nie do poznania. Naturalne ciemne włosy zakryła blond peruką. 31-latka została następnego dnia przewieziona do zakładu karnego i odbywa zasądzoną jej karę.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Syn pobił i okradł matkę Syn pobił i okradł matkę

Kobieta próbowała oszukać policjantów Kobieta próbowała oszukać policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość14.12.2021 13:08

no wiadomo, przecież to była Marysia z pewnego filmu Barei....

Instytut14.12.2021 7:08

Codziennosc