Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
Sklep Medicanna
12 stycznia 2022

Samochód dachował na Podhalańskiej

Samochód dachował na Podhalańskiej
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałkową noc doszło do dachowania samochodu ma ulicy Podhalańskiej. Kierowca miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Kierujący oplem wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachując, uderzył w drzewo.

-Na szczęście nikt nie został ranny. Okazało się, że 27-letni kierowca opla był nietrzeźwy. Jastrzębianin miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu, w trakcie badania bardzo agresywny. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Samochód nie posiadał ważnych badań technicznych, ubezpieczenia OC. Pojazd został odholowany na strzeżony parking. Kierowca za kierowanie bez uprawnień i pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. Do więzienia może trafić nawet na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala

Kolejny wrak samochodowy poszedł na złom Kolejny wrak samochodowy poszedł na złom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Miś12.01.2022 17:10

Sprawdzić czy nie ksiądz.

Max12.01.2022 10:02

Brak słów brak słów!!!!

kinik12.01.2022 9:05

Za taki numer to przyklasnąłbym karze z 50 tyś zł i dwa lata przymusowej pracy przy opiece nad ofiarami wypadków drogowych. W razie odmowy, cztery lata odsiadki wśród takich samych debili jak on.