Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
18 stycznia 2022

Znęcał się nad żoną i córkami

Znęcał się nad żoną i córkami
fot. KMP Jastrzębie

40-letni mężczyzna, który od roku znęcał się nad rodziną - żoną i córkami otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania. Grozi mu kilka lat więzienia.

Jastrzębianin znęcający się psychicznie i fizycznie nad rodziną został objęty dozorem policyjnym. Może trafić do więzienia na kilka lat.

- Jastrzębianin był już karany, za znęcanie się nad rodziną, jednakże nie zmienił swojego zachowania, nadal znęcał się nad rodziną. Po raz drugi usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mężczyzna otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania, które zajmował wspólnie z rodziną. Nie może też zbliżać się i kontaktować z żoną. O dalszym losie 40-latka zadecyduje sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego 15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego

Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Iron Ja.18.01.2022 13:24

Pewnie alkoholik ??? Ale widziały gały co brały .

Bolo18.01.2022 8:43

Dlaczego caly czas bronimy takich patoli, ich wizerunek powinien byc publikowany. Zeby cale spoleczenstwo wiedzialo jak wyglada damski bokser.
Dlaczego ofiarami sa zawsze tylko katowane osoby.

Ta ustawa to strzal w dziesiatke, teraz jeszcze obowiazkowa praca w zakladzie karnym i splacanie katowanych osob do konca zycia. Tak mi sie zamarzylo.

Sensual feeling18.01.2022 8:22

Znając życie to zaewne zametanowiony pracujący poczciwie w pocie czoła górnik przed wiekiem emerytalnym.

Pies Barona Munchhausena18.01.2022 6:41

Codzienność