Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Wesele w Dąbrówce
22 lutego 2022

Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu

Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu
fot. pixabay

Piąta fala pandemii koronawirusa w Jastrzębiu słabnie. Służby sanitarne odnotowują coraz mniej zakażonych osób. Trzeba jednak pamietać, że policja nadal egzekwuje obostrzenia pandemiczne. 

Dane epidemiologiczne za ostatni tydzień w naszym mieście przedstawiają się następująco:

  • 170 osób zakażonych COVID-19
  • 1 osoba zmarła
  • 2,75 współczynnik zachorowań na 10 tys. mieszkańców

Epidemiolodzy podkreślają, że jednak nadal należy zachowywać środki ostrożności - dystans społeczny i nosić maseczki w pomieszczeniach zamkniętych. Policja ciągle egzekwuje przepisy z tym związane.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19 Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
To sem ja23.02.2022 17:30

Kłócić? Pojęcia nie masz kto, po co i dlaczego dąży do konfliktu (kinfliktów). Powtarzasz jak "konsument" coś usłyszał w radiu czy w tv. Ja wiem może trochę więcej, ale też nie wszystko. Rosjanie jak i Polacy czy Ukraincy nie chcą wojny...
Co innego ich chazarskie władze...

Raper klasztorny23.02.2022 13:00

Twoja wypowiedź o Rosjanach eliminuje cie ostatecznie z grona ludzi, którymi warto się choćby kłócić :)

To sem ja23.02.2022 10:47

"Pokaz patriotyzmu i odpowiedzialności, budujący obrazek." - motyla noga... toś pojechał. Cała ta plandemia to test na inteligencję. Niestety większość ludzi ten test oblewa...
Jeśli ktoś jest dorosły niech na sobie eksperymentuje. Ale za podawanie tego czegoś dzieciom powinna być najwyższa kara!

Raper klasztorny23.02.2022 7:45

Już był taki co głośno wieszczył koniec epidemii na wiecu wyborczym, a było to ponad 1,5 roku temu. Bądźmy zatem ostrożni. Fajnie, że sporo jastrzębian odwiedza punkty szczepień. Byłem niedawno na 3 dawkę i spodziewałem się, że będę sam, ale pozytywnie zaskoczyło mnie, że całe rodziny się meldowały. Pokaz patriotyzmu i odpowiedzialności, budujący obrazek.

22.02.2022 13:24

"Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu" bo coraz więcej ludzi wyjeżdża z tej upadającej osady górniczej. Proste?

To sem ja22.02.2022 10:39

Iga... litości. Teraz ważniejsze są bębenki wojenne. Napędzają nas na "złych Rosjan".
Dlatego chwilowo przystopowali z propagandą kowidową. Ale jak to powiedział wtajemniczony bill od gejtsów: przy następnym patogenie trzeba będzie zadźgać wszystkich w ciągu pół roku a nie tak jak teraz...
Teraz trzeba wspierać garstkę rozsądnych pracowników służby zdrowia (niezadźganych), których dojeżdża reżimowy minister. Jak uda mu się wprowadzić segregację sanitarną u białych kitli, zabierze się za następne grupy zawodowe. Nie wolno mu na to pozwolić!

Iga22.02.2022 9:47

Spokojnie! Wirus jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Bądźmy ostrożni!