Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
4 marca 2022

Od 1 marca dozwolone odwiedziny w szpitalu

Od 1 marca dozwolone odwiedziny w szpitalu
fot. WSS 2 Jastrzębie

Od wtorku, 1 marca, w jastrzębskim szpitalu są możliwe odwiedziny chorych, jednak w wyjątkowych, trudnych sytuacjach. Jest to podyktowane zagrożeniem covidowym, które ciągle jest niebezpieczne dla pacjentów. 

Odwiedziny są możliwe w sytuacjach, kiedy pacjent przebywa dłużej niż pięć dni w szpitalu, jest w ciężkim stanie, lekarz zarządzający uzna, że takie odwiedziny są wskazane. Zgodę na odwiedziny można uzyskać, kontaktując się telefonicznie z lekarzem. 

-   Apelujemy, żeby priorytetem dla odwiedzających było bezpieczeństwo wszystkich  pacjentów i w trosce o nich prosimy, aby osoby wchodzące na oddziały były zdrowe (najlepiej osoby zaszczepione, ozdrowieńcy lub z ujemnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CoV-2). - uzasadnia Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy szpitala.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Projekty z Jastrzębia w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Projekty z Jastrzębia w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Do szpitala można wejść tylko z maseczką Do szpitala można wejść tylko z maseczką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Anna06.03.2022 15:15

Kiedy zniesienie masek?? Bo to już cyrk jakiś. Trup się ściele gęsto... lepiej zobaczcie ile jest zakażeń wzwc, ile przypadków raka 8 w jakim stadium po tym jak się pozamykało przychodnie i szpitale.

Tik06.03.2022 14:37

Jaki covid? Już nie ma covida. Nawet statystyki zniknęły. Śmiech na sali.

Gerard04.03.2022 21:12

Czyli tak jak było. Jakoś w halach i punktach recepcyjnych nie ma c19.
5am są tłumy i mało kto ma maski.

Hmmmm04.03.2022 12:17

Czyli tak jak do tej pory więc to żadne dozwolone odwiedziny ...
Dajcie już spokój z tym szpitalem. Wczoraj na izbie orzyjec usłyszałem jak pielęgniarka mówi do drugiej pielęgniarki - patrz Krysia jaki tam jest młyn, już się k... zaczęło. Oj zatęsknimy jeszcze za tym covidem.
Służba zdrowia pffff żenada