Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
8 marca 2022

24-latek podawał się za brata. Bał się więzienia

24-latek podawał się za brata. Bał się więzienia
fot. Policja.pl

Podczas rutynowego patrolu mundurowi zwrócili uwagę na grupkę osób, która zachowywała się w dziwny sposób. Podczas legitymowania, jeden z mężczyzn podawał się za swojego brata.

W sobotę ok. godz. 21:00, podczas patrolowania miasta wywiadowcy zwrócili uwagę kilku mężczyzn, których postanowili wylegitymować. Jeden z zatrzymanych podał dane osobowe swojego brata.

- Mundurowi dopatrzyli się kilku różnić w wyglądzie jednego z mężczyzn. Znał on wszystkie wymagane dane, mówił, że nie posiada dokumentów przy sobie. Po przeprowadzeniu kontroli osobistej u jastrzębianina mundurowi ujawnili dowód osobisty legitymowanego. 24-latek, wiedząc, że jest osobą poszukiwaną świadomie wprowadził w błąd mundurowych w celu uniknięcia więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do KMP. Aktualnie jest już w zakładzie karnym, w którym odbywa karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Za wprowadzenie mundurowych w błąd odpowie przed sądem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana

Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość08.03.2022 19:41

"Podczas rutynowego patrolu mundurowi zwrócili uwagę na grupkę osób, która zachowywała się w dziwny sposób." nastepnie: "W sobotę ok. godz. 21:00, podczas patrolowania miasta wywiadowcy zwrócili uwagę kilku mężczyzn, których postanowili wylegitymować." - jaki byl powod...dziwne zachowanie? a co to znaczy... podskakiwali i krzyczeli: kto nie skacze ten z policji?!

Pies Barona Munchhausena08.03.2022 7:11

Codzienność