Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Sklep Medicanna
10 marca 2022

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości
fot. KMP Jastrzębie

W jednym dniu policjanci dokonali zatrzymań dwóch poszukiwanych osób. 20-latek nie zapłacił grzywny, natomiast 16-latek uciekł z Ośrodka Wychowawczego.

Jastrzębscy wywiadowcy zdobyli informację, gdzie może przebywać osoba poszukiwana. Tropy wskazywały na jedno z mieszkań na osiedlu 1000-lecia.

- Nieumundurowanym policjantom otworzył 20-letni jastrzębianin, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem ukrywania się była niezapłacona grzywna. Mężczyzna zdołał uniknąć pobytu w Zakładzie Karnym poprzez zapłacenie zaległej grzywny - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Do kolejnego zatrzymania doszło na ulicy Powstańców Śląskich. Policjanci zauważyli podczas służby znanego im 16-latka, który według posiadanych informacji jest poszukiwany.

- Policjanci nie mylili się, po wylegitymowaniu jastrzębianina potwierdziła się informacja, iż młody mężczyzna nie powrócił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w województwie opolskim. 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Bielsku-Białej, skąd zostanie przewieziony do wyznaczonego Ośrodka - informuje asp. Halina Semik.

20-latek zdołał uniknąć pobytu w Zakładzie Karnym poprzez zapłacenie zaległej grzywny, natomiast 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Bielsku-Białej, skąd zostanie przewieziony do wyznaczonego Ośrodka.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą

Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
11.03.2022 5:42

Szczepieni chociaż byli?

inżynier bolek2.010.03.2022 9:50

a maseczke mieli?

I <3 Jaszczembie10.03.2022 7:37

Codzienność w tej upadającej osadzie górniczej.

Pies Barona Munchhausena10.03.2022 7:17

Codzienność